Lacost kullanıcısının son içeriği

1. Lacost

Yardım Mi 8 lite uygulamada durum çubuğu gözüküyor

Çok basit bir ayarı var ordan kaldırabilirsiniz hareketler için iki kez kontrol et kapat bu kadar
  2. Lacost

Çözüldü Sms alma / gönderme

Öle denemedim deniyim 1586287250 Sorun çözüldü Turk Telekom online işlemden volte desteğini kapatınca msjlar gelmeye başladı telde açıkça volte sorun teşkil etmiyor volte aklıma gelmemisti
  3. Lacost

Herşeyi yaptım
  4. Lacost

Sohbet Beraat Kandiliniz Mübarek olsun

Hayırlı kandiller
  5. Lacost

SMS gönderme yapabiliyorum ama gelmiyor
  6. Lacost

Android 10 yukledikten sonra SMS alamama ve göndermeme Sorunu yaşayanlar var mı
  7. Lacost

Soru Sms

Android 10 yukledikten sonra SMS alamama ve göndermeme Sorunu yaşayanlar var mı
  8. Lacost

Sohbet Sohbet köşesi

Günaydın hayırlı sabahlar hayırlı işler bol kazançlar .
  9. Lacost

Rehber Quallcom İşlemci Cihazlarda Turkcell VoLte-VoWifi-ViLte Etkinleştirme

Hikaye ye ne katkin olduda roman yaptın .... Laf olsun diye yaziyorsan hiç yazma sana laf yetistiremem hikayenin baş rolünü veririm sana ama hakkını yemeyelim şimdi cocugun
  10. Lacost

Kodları yazdıktan sonra Yeni Apn ekliceksiniz ims resimlerde görüldüğü gibi ve son olarak görüntülü görüşmeyi acmalisiniz Turkcell uygulamadan yeni başka telefondan olucak tabiki ims yi deneme aşamasında kaydettirmelisiniz. Turkcell Vodafone Türk Telekom telefonu desteklese sorun yok...
  11. Lacost

İms ayarları root atmadan riske girmeden çözme k için uğraşıyorum ve sorun çözüldü İms ayarları kapalı konumda geliyor Xiaomide İms ayarları elle girme yapılıyor yarın atarım siz root yetkisi verdiğiniz için kullanıyorsunuz Yeni telefon alan kişiler garantilerini düşündükleri için bu işlemleri...
  12. Lacost

Şu anda kapali gözüküyor sizde Yazdığım kodları girceksiniz telefon tuslama kısmından
  13. Lacost

Soru Mi 8 Lite Sorunları Nedeniyle Almakta Kararsızım

Ne kadar sabirsiziz Ulak projesi hayata geçirilicek ki sen 4.5 g den tam performans faydalanasin 4.5 den bahsediyorsun sen 3 g yı kullanda 4.5 g şi kalsin Kırsal yerlerde 4.5 g bekleme alamazsin performans çekmez yani Ama sehirde öle bir sorun yok baz istasyonları genelde şehir odaklı çalışır Şu...
  14. Lacost

Wowifinin açılması bu konudan devam edelim Telefon arama kısmına kodu girdikten *#*#869434#*#* vowifi carrier check disable code yazicak Test ise *#*#4636#*#* tuşlayarak telefon bilgileri 1veya ikiden kontrol edebilirsiniz denendi çalışıyor mi 8 lite 6/128
  15. Lacost

Yardım Mi 8 Lite V10.2.2.0 Sürümü Mobil Veri,Şebeke,4G Sorunu [ Bilinen ilk çözüm yöntemleri eklendi ]

Merhaba iyi geceler Turkcell ayarı bu başka alternatifler var yapabilecegin 1 sim kart 4.5 g li olmalı eskiyse yenisiyle değiştirimeli 2 Turkcell Apn ayarını yaptıysan ayarları sıfırla yeni Apn gir 3 Bazı bölgelerde 4.5 g farklılık gösterebilir 3 gde gecebilirsin Malum Türkiye Burası Çağın...
Üst Alt