laborant446 kullanıcısının son içeriği

1. laborant446

Rom Miui 12.5 Dağıtılmaya Başlandı.

MIUI 12.5 mi bizde 13.04mevcut
  2. laborant446

Sohbet Poco X4 Kullananlar

Gerek Yok ben almayım teşekkür ederim 1658598745 Herşeyin orjinali güzel
  3. laborant446

Arkadaşlar valla açıkçası tıp dili gibi geliyor bana bu bahsettiğiniz rot mod olayı hiç anladığım şeyler değil
  4. laborant446

Hayırlı olsun tabi eksikleri var elbette mesela en büyük eksikliği işlemci sd695 bence yazık olmuş bu telefona neticesinde bir çok şey işlemciye bağlı kamera bile..
  5. laborant446

Bu gün moralim bozuldu biraz elemanın biri yaristirlim dedi s20 Samsung Muş..15 metre uzakta bir yazı vardı A4 benimki de yazı okunamaz Ken onunki sanki bir metre mesafeden çekilmiş gibiydi hemde çok net benim anlamadığım bizimkine 108 Mp deniyor onun ki 12 MP. Nasıl oluyor şimdi bu
  6. laborant446

Şifre ve güvenlik ayarının içinde reklam hizmetleri var kapalı kalması gerekiyor 1658350022 Ayarlar aramaya reklam hizmetleri Yaz karşına çıkar
  7. laborant446

Kardeşim tam yerine geldin evet MIUI has özellik hemen çözümü basit ayarlardan reklamlara girip kapat hepsini sonra Google hesap ayarlarından da kapat reklamları daha da çıkmaz..bu arada hiç Bir telefonda olmayan özellikle var çok sevdim ben telefonumu
  8. laborant446

Açıkçası her geçen gün bende seviyorum telefonumu zira bir çok özelliği diğer hiç bir marka da yok yani kısaca bir telefondan beklediğin görmek istediğin herşey var teşekkürler poco x4 pro 1658257081 Bu arada bu Sabah TEMMUZ güvenlik güncellemesi geldi
  9. laborant446

Her geçen gün telefonumu biraz daha seviyorum ilk günlerde stabilize hususunda sorun vardı ama şuan çok stabil no problem çok şükür
  10. laborant446

Sohbet Poco x4 pro

Aynen öyle kardeşim sonuna kadar katılıyorum sana zira model çok taze imiş ilk galiba Nisan ayında Türkiye de satışa çıkmış yani 3 4aylik dolasiyla ilerleyen günlerde sayımız artacaktır inşallah.. Bu arada hakikaten şarj hususu çok kaliteli 💯 20 lerde takıyorum yarım saat sonra 💯 100 ...
  11. laborant446

Soru MIUI 13 Stabil Eu Rom

Anladım ok.
  12. laborant446

1657134049 Valla ben bu form dan hiç birşey anlamadım zaten herşey çok karışık buradan yönetici arkadaşlara da seslenmek istiyorum bu konunun üstüne egilmeliler
  13. laborant446

Yok hocam poco x4pro
  14. laborant446

Benim 13.02
  15. laborant446

Bence telefonu fabrika ayarı yapın zira ben çok memnunum sadece görüşmelerde biraz net değil ama şebeke den de kaynaklı olabilir onun dışında memnunum 1657093671 Telefonumuz iyidir soğutmasin bu durum sizi düzelir böyle şeyler
Üst Alt