Kzlattes kullanıcısının son içeriği

1. Kzlattes

Rom Mi Note 10 Lite Xiaomi.eu V13.0.4.0 Fastboot Custom Rom / Android 12

hocam bende Windows 7 var ve .bat dosyasını actigimda ucrt.base ve l1-1-0.dll hatası veriyor. denemedigim bi yöntem kalmadi her yerde araştırdım ama nafile
  2. Kzlattes

windows_fastboot_first_install_with_data_format.bat dosyasını calistirdigimda hata veriyor başka bir yükleme yöntemi var mı? cmd ile boot.img komuduyla yükleyebilir miyim?
  3. Kzlattes

Ana Başlık Mi Note 10 Lite Ana Konu

miui 14 gelicek mi veya xiaomi.eu romuna gelicek mi?
  4. Kzlattes

Rom Mi Note 10 Lite RiceDroid 9.0 AOSP Custom Rom / Android 13

play store uygulamasının data ve önbellek verilerini silip güncellemelerini kaldirinca düzeldi bende 1673795143 bu sorun derpfest 13 ve evo x 13 te de vardı. Sanırım android 13 de genel bir sıkıntı var aod tarafında. ama bence çok rahatsız edici değil
  5. Kzlattes

Takas Xiaomi mi note 10 lite ayarinda takas

en kısa sürede ekleyeceğim :)
  6. Kzlattes

Takas Xiaomi mi note 10 lite ayarinda takas

Arkadaşlar herkese selamlar. Forumda yeni olduğum için kurallara aykırı bir şey mi yapıyorum bilmiyorum. O yüzden eğer yanlış bir şey yapıyorsam adminler konuyu silerse sevinirim. Arkadaşlar telefonumu, Xiaomi mi note 10 lite 128gb - 6gb ram - mor renk , takas etmek istiyorum. 2020 Eylül ayinda...
  7. Kzlattes

Modlanmış özelleştirilebilir MİUİ LAUNCHER ve WİDGETLER

telefonum rootlu olmadığı için o hatayı veriyordu. rootladiktan sonra başarıyla kuruldu.
  8. Kzlattes

arkadaşlar benim hatam sorunu çözdüm ve kurdum gayet stabil çalışıyor şuan her şey için teşekkürler
  9. Kzlattes

hocam magiskin son sürümünü kurup denedim yine ayni hatayı veriyor
  10. Kzlattes

mi note 10 lite. evet magiskten zip dosyasini flashliyorum ama fotoğrafdaki hatayı veriyor
  11. Kzlattes

hocam böyle bir hata veriyor kuramıyorum yardımcı olur musunuz? Xiaomi.eu miui 13 kullanıyorum.
  12. Kzlattes

Mod Hindistan rom , MIUI 12.5 Android 11 MIUI Launcher Yükleme (Magisk Modul)

hocam böyle hata veriyor kuramıyorum yardımcı olur musunuz? miui 13 android 12 Xiaomi.eu kullanıyorum
  13. Kzlattes

MIUI 13 Mi Note 10 Lite (toco) – EEA Kararlı V13.0.3.0.SFNEUXM

arkadaşlar kullanan var mı deneyimlerinizi paylaşın lütfen
  14. Kzlattes

13.0.2.0 changelog nedir değişiklikler neler?
Üst Alt