kutay.celenk kullanıcısının son içeriği

1. K

Karşılaştırma POCO X3 GT - Hayal Kırıklığı Miui 13 Deneyimi

bende yükledikten sonra uygulama içinden bi linke tıkladıgımda linki acmak için cıkan sekmede diğer tusuna tıkladıgımızda tüm tarayıcıları göstermesi gerekirken kafasına göre sanki ben bi tarayıcı secmişim gibi rastgele bi tarayıcıdan acıyor.
  2. K

Yardım farklı launcher tam ekran görünü ile kullanma sorunu

android değilde sanki poco telefonlarda miui 13 arayüzü xiaomiye göre biraz kırpılmış gibi bazı özellikleri
  3. K

Yardım farklı launcher tam ekran görünü ile kullanma sorunu

Öncelikle poco x3 gt nin arayüz zayıflığı beni çok şaşırttı. Almadan önce bu kadar sade ve boş bi arayüz ve uygulama acısından eksiklik beklemiyordum. daha önceki telefonlarımda nova launcher kullanıp tam ekran görünümü ile kaydırma yaparak kullanıyordum. ancak poco x3 gt de tam ekran...
  4. K

Rom Xiaomi.EU - MiUI 9.2.14 (Mi 5S'den Mi 5'e Doğru)

tesekkürler dostum sagol.
  5. K

Rom Xiaomi.EU - MiUI 9.2.14 (Mi 5S'den Mi 5'e Doğru)

dostum bu romda twrp yüklü mü. yani romu yükledikten sonra twrp gitmez dimi 1550654074 Xiaomi.EU taraafından cıkan romu kursam recovery ekranında twrp kalkar mı bastan twrp yüklemem gerekir mi
  6. K

Rom MiUI CT [Mi5-Mi5s] 9.7V2 Yayınlandı (22.07.2019)

tavsiye için tesekkürler
  7. K

Yüzde 20 şarjdan asagi düşünce hızlı bitiyo sarj. Sarja taktim simdi yüzde 8drn birden 17 ye çıktı isinma yapıyo dostum
  8. K

Evet aynı sorun bende de var google haritalar gps sorunu birde geçen yüzde 10 sarjda kapandı birden
  9. K

Rom Mi 5/Prime/Pro MIUI 7/8/9/10 Global Kararlı Rom Koleksiyonu

dostum suanda telde omni 9.0 yüklü bunun için wipe yapmam lazım. wipe yapıp romu flashlasam magisk flashlasam olmaz mı
  10. K

Rom Mi 5/Prime/Pro MIUI 7/8/9/10 Global Kararlı Rom Koleksiyonu

bunu yüklediğimizde twrp içinde bulunuyor dimi yani kurtarma modunda twrp ile açabiliyor muyuz
  11. K

emekleri bulunan herkese teşekkürler. mi5 için aranan kan bulundu güne güzel bir haberle uyandım :D kolay gelsin herkese
  12. K

Rom Xiaomi Mi5 | Custom Romlar + İndirme Linkleri + Video

acaba darkness kernel mi hataya neden oluyor. ya hiç yüklemeyim yada sen mi5 için olanın linkini verir misin onu deneyim belki yanlış indirmiş olabilirim
  13. K

pico gapps ile yaptım açılmıyor. vay arkadas ya binlerce kez yaptım bu custom rom işini galaxy s2den beri ama ilk defa nedeni bilemiyorum. sırasıyla yapıyorum bilmediğim bir işlemde değil bu kafayı yiycem ya. animasyon ekranında kaldı 10dakikadan fazla oldu
  14. K

dostum yeni rom sonrasında açılma süresi nekadar sürüyor şuanda normal miui romndan uzun gibi sürdü. yine olmayacak gibi sanki dediğin herseyi sırasıyla yaptım
  15. K

yardımın için teşekkürler şimdi deniycem çok sağol.telegramdan aktif takipçinim youtube sayfanın kapanmasına üzülmüştüm geri açıldı takibe aldım hemen. kolay gelsin dostum
Üst Alt