Kurtuluş40 kullanıcısının son içeriği

1. Kurtuluş40

Çözüldü Android auto bluetooh hakkında

Bende Xiaomi kullanıyorum hiç sorun olmuyor. Peki Media bölümünde ses kaynagı olarak Bluetooth seçiyormusun? Onu seçmezseniz telefondan gelir ses arabada ekrandan seçmenşz gerekiyor
  2. Kurtuluş40

AndroidAuto Android auto'da video izleme %100 çalışıyor

Arkadaşlar kablo ile baglatı yapıp telefonunuzun içindeki videoları veya klipleri kesinlikle izleyebilirsiniz bu yöntemle hareket halinde bile izlenebiliyor Femata Auto ve arabadan kontol için Fermata auto control ikisinde indirebilirsiniz. Denedim lesin çalışıyor. Yanlız cartube YouTube video...
  3. Kurtuluş40

Rom Hindistan 12.0.1 Kullananlar İçin Kararlı 12.5.1 Romu Çıktı.

Tüm gün kullandım bir aksilik görmedim
  4. Kurtuluş40

Rom Hindistan 12.0.1 Kullananlar İçin Kararlı 12.5.1 Romu Çıktı.

Gece güncellemiş janda gün gösterimi geri gelmiş sevindim
  5. Kurtuluş40

Tema Kayra (MIUI 12 / 12.5) v2.1 -Mağaza versiyonu güncel & Yeni özellikler eklendi!

Magazada bulamadım sizin magazadaki profilinizde bile yok.
  6. Kurtuluş40

Sohbet Furkan kama (kara sevde)

Selam arkadaşlar Yiğenim Furkan kama yeni klibi yayınlandı Begeninize sunuyorum görüşlerinizi yazın lütfen
  7. Kurtuluş40

Soru MIUI 12.5.1. Android Auto'nun sürümünü düşürmek istiyorum. YARDIM

Uygulama - Android Auto menüde gözükmeme sorun Çözüldü Çözümü bu sürüm düşürmenize gerek yok
  8. Kurtuluş40

Uygulama Android Auto menüde gözükmeme sorun Çözüldü

Android Auto menüde gözükmüyorsa bu uygulama ile görünür hale geliyor. Tabiki şu ara cihazı kablo ile bağlanmama sorunuda yaşanıyor onun çözümü ise Çözüm: Android Auto arabanın ekranında gözükmüyorsa sistemi çalıştırmak için USB’yi bağlayın ve telefonunuzun kamerasını açın. Daha sonra üç...
  9. Kurtuluş40

Tema JiyanV3D MIUI 12 Uyumlu Tema

Biri bana bu kontrol merkeziindeki üstteki sıralama nasıl değişiyor anlatabilirmi acaba...
  10. Kurtuluş40

Tema Oval_ios theme

Peki attım resimdeki nasıl yapılmış olabilir? Üst 4 nasıl değişmiş?
  11. Kurtuluş40

Tema Oval_ios theme

Peki yeni kontrol merkeziindeki üstteki sıralama nasıl değişiyor
  12. Kurtuluş40

Tema Oval_ios theme

Kontrol merkezi bu şekilde nasıl yapılıyor acaba bulamadım bir türlü
  13. Kurtuluş40

Tema İos 14 v2

Mtz olan yeri zip yapıp düzenleyebilirsiniz
  14. Kurtuluş40

Tema Miui 12 tema iPhone widget

Tam adı nedir bu temanın?
  15. Kurtuluş40

Rom [Miui 12 Android 10]Redmi Note 8 Hindistan Kararlı V12.0.1.0.QCOINXM İndirme Bağlantısı

Ben güncelleme ile yaptım twrp ile güncelleme yapmam gerekiyor sanırım. Peki miui 12 magisk nasıl yüklüycez anlamadım?
Üst Alt