kursadd98 kullanıcısının son içeriği

1. K

Yardım Mi box s 4k cihaza tivibu go yüklemek

Konuyu canlandırıyorum ama smart TV de var Tivibu bunu APK olarak portlamanin yolu yokmu mi box dada kullanmak istiyorum
  2. K

MIUI 12 Mi 8 SE Masik™ P Android 10 MIUI 12

15.1 den geçtim şimdi pişmanım kasıyor cihaz
  3. K

Rom [Android Q]Mi 8 SE - Xiaomi.eu MIUI 11 v20.3.26 Beta Rom İndirme Bağlantısı

Herşey çalışıyor tek galeriye geçiş yok pil sensör portre hepsi sağlam akıcı stabil
  4. K

Rom [Android Q]Mi 8 SE - Xiaomi.eu MIUI 11 v20.3.26 Beta Rom İndirme Bağlantısı

9.10.24 + forumdaki modem dosyası ile sikintisiz mükemmel kullanım sağlıyor oneririm
  5. K

Uygulama Mi 8 se gcam Android Q

Gece moduda açılsa tadından yenmez
  6. K

Ayarlar tablo türü kapali yapin gider çizgiler ayna moduna bakacagim
  7. K

Herşey çalışıyor portre dahil gece modunda kasma mevcut uğraşmak gerek o da düzelir gibi :)
  8. K

Telefondan yapabilirsin
  9. K

Rar i gcam/configs dizinine cikarticaksiniz daha sonra uygulamayı açıp deklanşör tuşunun yanına 2 kere tıklayıp xml dosyasını seçeceksiniz işlem tamam
  10. K

Merhaba arkadaşlar mi 8 se de hypercam açılıyor fakat gece görüşü calismiyor biraz ugrasilirsa android 10 dada kullanacağız linkleri bırakıyorum diğer tüm herşey çalışıyor . https://f.celsoazevedo.com/file/cfiles/gcm1/HyperCam_R6_Q_GAMMA.apk Xml dosyasını ekledim onuda kurmanız gerekiyor mi 8...
  11. K

Yardım Sesin ahizeden az gelmesi sorunu

Miroom android 10 beta
  12. K

Yardım Sesin ahizeden az gelmesi sorunu

Merhaba arkadaşlar volte aktif olmayanlarda sesi az alıyorum volteyi kapatirsam herkesten az ses alıyorum bunun nedeni nedir acaba ?
  13. K

Soru Gcam mod

Merhaba arkadaşlar android 10 uyumlu gcam varmı ?
  14. K

Yardım Depolama sorunu

Beyler sistem dosyaları 16 GB çıkmış yani şu şekil format data yapınca kullanılabilir alan 48 GB gozukuyor neden böyle oldu ve nasıl düzeltebiliriz ?
  15. K

Yardım mi8se konuşma problemi

Bendede var şuan miroom kullanıyorum.
Üst Alt