Kurbannn kullanıcısının son içeriği

1. Kurbannn

Yardım Mi 8 Pro EE MIUI 12.0.1Mobil internet sorunu.

Büyük ihtimalle modem dosyaları uyum sağlamıyor. Mi8se de yaşanan bir durumdu ancak kullanıcısı sayısı fazla olduğu için çözüm üretiliyordu.
  2. Kurbannn

Soru Neden Poco x3 Değil de Redmi Note 10 ? - ibre M3 PRO ya kaydı

Öncelikle redmi serisi halka daha mâl olmuş bir cihaz. Yan aksesuar,kılıf vs daha çeşitli ve rahat bulunabilir,sürüm ve yazılım alternatifleri daha çok olup,deneyimleyip yorumlayan insan sayısı da keza fazla olacaktır. Göreceli de olsa redmi kozmetik açıdan daha güzel duruyor ve rakamlara...
  3. Kurbannn

İnceleme Xiaomi Mi 8 Pro Artılar Eksiler

Bir eksi de benden,güneş altında ekranda ki parmak izi okuyucusu entegresi arkadan gölge yapıyor. Ve şarjı bu cihaza göre hiç de tatmin edici değil.
  4. Kurbannn

Video 4K Uhd Video Sorunu

Xiaomi eu güncellemesinden sonra bende de aynı sorun meydana geldi.
  5. Kurbannn

Sohbet Bu kulaklık nasıl arkadaşlar ?

Xiaomi ürünleri bu tarz sitelerde büyük oranda replika olarak geliyor. Kulakdan dolma değil bizzat tecrübe ettiğim bir konu. Kontrollerini sağlayın.
  6. Kurbannn

Yardım Mi 8 PRO Android 10 Güncelleme Sorunu

Pil tüketimi gerçekden bu telefona yakışmayacak düzeyde.
  7. Kurbannn

Soru Mi8 Pro Çin-Global sorunu

teşekkürler cevabınız için. Fakat hangi cihaz çin hangi cihaz global çözebilmiş değilim. mi8 pro ud çin bölgesine ait olarak da geçiyor mu ? band 20 yok mu bu cihazda ? Ayrıyetten '' 1. Çin pazarı için üretilen Xiaomi Telefonları MIUI Global ROM'u çalıştıramaz. 2. Global pazarlar için üretilen...
  8. Kurbannn

Soru Mi8 Pro Çin-Global sorunu

Öncelikle herkeze iyi forumlar. Yeni satın almış olduğum mi8 ud cihazım ilk açılışında beni orjinal çin romuyla karşıladı. Sormak istediğim soru şu ki mi8 pro global,mi8 explorer edition çin versiyonu olması gerekirken mi8pro ud neden çin romuyla geldi ? İkinci sorum ise bu cihaza xiaominin...
  9. Kurbannn

Yardım Mi 8 PRO Android 10 Güncelleme Sorunu

Dün telefonu sıfır olarak aldım bootloader kilitli ve çin romunda idi. Gece android 10 güncellemesi geldi ve yükledim. Globalde durum ne bilmiyorum.
  10. Kurbannn

Rom [ROM] [OFFİCİAL] [10.0] EvolutionX 4.0 Sirius

Bu romda sensör veya şebeke sorunu var mı ?
  11. Kurbannn

Yardım Mi8se aosp rom sorunu

Hangisini mesela ? Bu romda dolbynin de sürekli uygulamadan atma sorunu var
  12. Kurbannn

Yardım Mi8se aosp rom sorunu

Öncelikle herkese iyi forumlar. Kullandığım mi8se cihazıma yüklediğim saf android romlara viperfx,Dolby vb. Ses modülleri kurduğum da cihazın bütün ses alt yapısı bozuluyor. Zil sesleri,bildirimler ve her türlü ses çıkışı robotlaşıyor. Bu durumu düzeltmenin bir yolu var mı ? Yardımlarınız için...
  13. Kurbannn

Rom [ROM] [OFFİCİAL] [9.0] Pixel Experience Plus Edition

Viperfx kurduğumda bütün sesler bozuluyor nasıl düzeltebilirim ?
  14. Kurbannn

Rom MIUI 10 EU Stable Rom / Beta Rom 9.8.29/9.9.3/9.9.6 Güncellemesi Ve Değişiklikler (Linkler Eklendi)

10.3.1 stabil sürümünü yükledim az önce fakat rom mi8se cihazım da ağır çalışıyor. Örneğin klavyede yazarken gecikmeler,tam ekran hareketlerinde kasıntılar,uygulama içi donmalar gibi. Bu cihazın kapesitesiyle alakalı bir durum mu acaba aksi takdirde sorunsa eğer nasıl çözebilirim ?
  15. Kurbannn

Rom [OFFICIAL] PixelExperience 11 Plus Edition (11.09.2021)

Öncelikle herkese iyi forumlar, bu rom ile ilgili bir sorunum var. Dün mi 6 cihazıma kurdum,herşey güzel şahane fakat gsm ile ilgili bir sıkıntım var. Ayarlarda lte/gsm açık olmasına rağmen,biri aradığında karşı tarafta arama düşmesine rağmen(çalıyor görünüyor) telefonumda herhangi bir çağrı...
Üst Alt