kunt06 kullanıcısının son içeriği

1. K

Yardım Mi band 4 İle Neler Yapılabilir?

O nasıl oluyor hocam google haritaları mi banddan takip etme? Nasıl aktif ediliyor.
  2. K

Yardım Mi Band 4 Uzay Teması

Bu sadece bize sunulan temaya resin ekleniyor değil mi ? Kendi kullandığımız Temaya resim ekleyemiyormuyuz ?
  3. K

İnceleme Xiaomi Mi Band 4 İncelemem ve Kutu Açılımım

Mi band 4 için uygun fiyatlı kordon arıyorum sarı renk .. Sitelerde her renk var sarı yok olanlarda da 30 40 TL arası değişiyor...Varmı tavsiye site ?
  4. K

Soru Mi band 4 fitness için gerçek verileri gösterirmi

Günlük kullanım için verilerin çoğu yanlış..%80 mi %50 mi bilemem sonuçta yanlış gösteriyor.. 1564757166 Başlıkta gerçek verileri gösterirmi diye sormuşsun .. Göstermez
  5. K

Soru Mi band 4 fitness için gerçek verileri gösterirmi

Sipariş etmeden önce araştırsaydın keşke... Adam akıllı verileri alamazsın sıkıntılı .. örnek akşamları sarsıntılı bir servis ile eve gitme mücadelem var 20 km lik mesafede yüremediğim halde 1200 1500 adım arası adum sayıyor cihaz.. Kalp ritmide sağlıklı değil uyku da..Aldım ben artık aksesuar...
  6. K

Mod Mi Band 4 Olmayan Temaları Koyabilme

#120 Arkadaşlar Mi band 4 de ekran uyanmasının süresi artırılıyormu acaba ? Saate baktıkdan sonra hemen ekran kapanıyor. Varsa çözümü paylaşırsanız sevinirim ? Yada ekran devamlı açık kalmasının yöntemi varmı ?
  7. K

Mi Band 4 Teknik özellikler & Genel bilgiler

Arkadaşlar Mi band 4 de ekran uyanmasının süresi artırılıyormu acaba ? Saate baktıkdan sonra hemen ekran kapanıyor. Varsa çözümü paylaşırsanız sevinirim ? Yada ekran devamlı açık kalmasının yöntemi varmı ?
  8. K

Teşekkürler
  9. K

Hangi Tema ?
  10. K

Hocam paylaştığınız görselde bilekliğiniz Türkçe gözüküyor .. Mi 4 nasıl Türkçe yaptınız ?
  11. K

Mod Temizleyici

Hocam zaten miui kullanmak için rom yükledim tema yüklemeden xposed gibi uygulama ile olabilirmi ?
  12. K

Mod Temizleyici

Teşekkürler. Hocam bu soldaki noktalı şebeke sinyali iconunu nasıl elde ediyoruz. Nasıl yol izlemeliyim ?
  13. K

Mod Tarayıcı

Tarayıcıdan google play uygulamasına tıklayınca halen tarayıcıdan devam ediyor. Google play uygulamasına yönlerdirme işlemi nasıl yapılır ? Aynı şey youtube uygulaması içinde geçerli tarayıcıdan değilde linke tıklandığında uygulama açılması için ne yapılmalı ?
Üst Alt