KuheyLan kullanıcısının son içeriği

1. K

Yardım Kutudaki İMEİ ile telefonumda ki tutmuyor YARDIM

cevaplarınız için teşekkür ederim ama bu telefonun replika olup olmadığını nasıl gösterir yani repkila olma ihtimali nedir ? Romun orjinal olup olmadığını nasıl anlarım ?
  2. K

Aldığım kişi imei kayıtlı romda global rom dedi 1556032572 şimdi baktım Bootloader açıkmış 1556032656 Bin liraya aldım
  3. K

Merhabalar bugün 2. el Redmi Note 5 satın aldım. telefonda ki İMEİ'yi e-devletten sorgulattığım zaman xperia x3 adına imalattan kaydedilmiş olarak gözüküyor ancak kutusunda ki İMEİ ile uyuşmuyor. TELEFONDAKİ İMEİ : KUTUDAKİ İMEİ: Bu benim için ciddi bi sorun teşkil eder mi ? Telefonun kapanma...
  4. K

Rom MIUI 9.5.8.0 OCAMIFA

Parmak izi hızlanmış
  5. K

Çözüldü BL Kilidi 'Cihazı Bul' sorunu

BL kilidi acik olan bi kac arkadas daha dogrularsa emin olacağım. Eğer acikken cihazi bul calismiyorsa kapatinca tekrar calisir mi ? Deneyimi olan biri yazsın lutfen
  6. K

Çözüldü BL Kilidi 'Cihazı Bul' sorunu

BL Kilidi açıldıktan sonra 'Cihazı Bul' özelliğini kullanamazsınız diyor bunun hakkında bilgisi olan var mı ? Yada ben BL kilidini acip isimi gordukten sonra tekrar kapatabilirmiyim ve bu ozellik geri gelir mi ?https://i.hizliresim.com/dBz21n.jpg
  7. K

Mi 6 9.5.6.0 Gecelik

Smart tv değilse büyük ihtimalle yansıtmaz tvnizde internet ozelligi var mi Tvnin markası ve modeli nedir
  8. K

Mi 6 9.5.6.0 Gecelik

Smart tv değilse büyük ihtimalle yansıtmaz tvnizde internet ozelligi var mi
  9. K

Mi 6 9.5.6.0 Gecelik

Evet güzel bi uygulama bende netden maclari tvye yansitiyorum. Lakin şu son guncellemeyi yapan arkadaslar bu konuda tecrubelerini bizimle paylaşabilir mi ? Eğer bu ozellik sıkıntıliysa asla guncellemem
  10. K

Mi 6 9.5.6.0 Gecelik

Evet herkes ya 9.2.2 yada 9.5.6 diyor o yuzden bendeki surumden biran once kurtulmalıyım ama son guncelleme hakkinda hala tatmin edici genel bi sonuc yok boyle giderse eski roma gececegim nasıl yapicagimi bilmesemde aydınlatmıyorlar Tvde denediniz mi ? Çalışıyormu ? Onemli olan var olması degil...
  11. K

Mi 6 9.5.6.0 Gecelik

Evet herkes ya 9.2.2 yada 9.5.6 diyor o yuzden bendeki surumden biran once kurtulmalıyım ama son guncelleme hakkinda hala tatmin edici genel bi sonuc yok boyle giderse eski roma gececegim nasıl yapicagimi bilmesemde aydınlatmıyorlar
  12. K

Mi 6 9.5.6.0 Gecelik

Arkadaşlar ben 9.2.3.0 sürümündeyim eleştirilerden dolayı güncellemeyi yüklemedim. Yükleyen arkadaşlardan daha acik net yorumlar bekliyorum :) Asıl sorum 9.2.2.0 sürümüne geçmek istiyorum ama hic bi bilgim yok bl kilidi acilmasi gerekiyormuş sanırım nasıl yapıcam ? Yaptıktan sonra romu kendi...
Üst Alt