kubce kullanıcısının son içeriği

1. K

Rehber Netflix Cihazınızla Uyumlu Değil Hatası için Son Sürüm APK Yükleme Rehberi!

Dostum çok teşekkürler işe yaradı, emeğine sağlık
  2. K

Yardım Varsayılan tarayıcı Mi Browser oldu

Teşekkürler; ancak böyle bir ayar bulunmuyor ne yazık ki :(
  3. K

Bayağı araştırdım ettim, hiçbir çözümü yok gibi duruyor. Çoğu kişi de bu problemi yaşıyor gördüğüm kadarıyla. Geri bildirim oluşturdum, belki bir işe yarar. Bu sorunu yaşayan arkadaşlar da geri bildirim oluştursun.
  4. K

Nasıl yapabilirim bunu? Durmaya zorladım, varsayılan tarayıcı olarak da chrome seçili.
  5. K

Mesela hangi ayar? Detaylı kontrol etmeme karşın herhangi bir şey göremedim. Durduk yere böyle bir sorunla karşılaştım.
  6. K

Arkadaşlar selam, Ana ekranda aşağıdan çekilince açılan tarayıcı birden bire Mi Browser oldu. Varsayılan uygulamalardan da Chrome yapmama karşın, tarayıcıyı alttan çekip açmaya çalışınca Mi Browser açılıyor. Bunun bir çözümü var mı?
  7. K

İnceleme Mi 8 için kılıf ve ekran koruyucu...

Baseus ekran koruyucu kullanan arkadaşlara bir sorum olacaktı, spigen'ın kılıfı ile kullanıldığında herhangi bir sıkıntı yaratıyor mu ve bir telefoncuya taktırmam mı daha mantıklı olur?
  8. K

Yardım Mi 8 WhatsApp galeriye foto kaydetmeme

Evet, WhatsApp uygulamasındaki bütün ilgili ayarları yaptım. Bu seçenek de işaretli; ancak bir türlü galerime düşmüyor.
  9. K

Yardım Mi 8 WhatsApp galeriye foto kaydetmeme

Mi 8 telefonumda WhatsApp'tan gelen fotoğraflar galeriye kaydolmuyor. Whatsapp uygulamasındaki ilgili ayarların hepsini yaptım; ancak bir türlü galeriye kaydolmuyor. Galeride Whatsapp Images klasörü bile gözükmüyor. Yardımlarınızı bekliyorum.
  10. K

Soru Mi 8 silinen fotoğraflar

Arkadaşlar selam, Mi 8'de silinen fotoğrafları geri görebileceğimiz bir klasör ya da yöntem var mı? Ayarlardan vs kurcaladığımda 3, 6 ve 12 aylık farklı farklı ücretler istiyordu bunun için. Silinen fotoğraflar için ne yapabiliriz?
  11. K

Yardım Mi 8 çeşitli sorunlar

anladım anladım... anlaşılan yalnız değilmişim bu sorunları yaşayan olarak. bildirim konusunda bir çözüm buldum kendimce. biraz araştırdım biraz da deneme yanılma yolu yaptım. en azından instagram için bildirim gelmeme olayını çözdüm. şöyle ki, ayarlar > pil performans > pil tasarrufu...
  12. K

Yardım Mi 8 çeşitli sorunlar

Dostlar selamlar, bir haftalık taze Xiaomi Mi 8 kullanıcısıyım; ancak telefonda çeşitli sorunlarla karşılaştım. Bununla ilgili bilgileriniz ya da çözüm önerileriniz varsa yardımlarınıza açığım. Telefonu alır almaz en son sürüme geçirdim, Miui 10 kararlı global sürümü. Telefonda bildirimlere...
Üst Alt