ktasliel kullanıcısının son içeriği

1. ktasliel

Rom Mİ A3 - Global Kararlı Rom V11.0.23.0.QFQMIXM İndirme Bağlantıları

Şuan aşağıdaki Android 11 rom yüklü, Miui olarak önereceğiniz en iyi romlar hangisidir. 12 de olabilir :? laurel_sprout_global_images_V12.0.26.0.RFQMIXM_20220808.0000.00_11.0_2292e2c0b1 Miui'den sonra saf androide alışamadım. En son MiUi 12 kullanıyordum. Tek isteğim Stabil olması ve sağlıklı...
  2. ktasliel

MIUI 12 [MIUI][12][10][PORT] Mi A3 - Stable & Weekly ROM

Anladım, teşekkürler. Bende şuan aşağıdaki rom yüklü, Miui olarak önereceğiniz en iyi romlar hangisidir. 12 de olabilir :? laurel_sprout_global_images_V12.0.26.0.RFQMIXM_20220808.0000.00_11.0_2292e2c0b1 Miui'den sonra saf androide alışamadım. En son MiUi 12 kullanıyordum. Tek isteğim Stabil...
  3. ktasliel

Recovery Mi A3 Android 11 TWRP

https://forum.xda-developers.com/t/recovery-stable-unoffical-twrp-for-xiaomi-mi-a3-laurel_sprout.3987759/ Bende yukarıdaki çalışıyor. Birde 3.3.1-17 var o da çalışıyor ama bu daha sorunsuz sanki; twrp-3.3.1-17-laurel_sprout-Installer-mauronofrio Anlatım ; Google Translate; Önyükleyicinizin...
  4. ktasliel

MIUI 12 [MIUI][12][10][PORT] Mi A3 - Stable & Weekly ROM

MIUI 13 deneyen oldu mu aramızda, bir de kullandıklarınız arasında hangi MIUI en stabil ve sorunsuzdur ? Miui 13 Android 11 Rom for Mi A3 : Miui13euBet22.03.16A11cvPortMI10.zip https://androidfilehost.com/?fid=4279422670115710092 XiaoMiFlash : XiaoMiFlash.7z | by Tech InfoMania for Mi A3
  5. ktasliel

Uygulama Rehber Telefon Çevirici drupe

Androide ürün geliştirmeyi bıraktılar diye biliyorum. Malum Google bayağı zorlaştırdı bu süreci. Ben de daha önce ExDialer kullanıyordum, çok özellikli değildi ama çok stabil, hızlı ve sade idi..., google dialerler için getirdiği yeni kurallardan ötürü o da iptal oldu.
  6. ktasliel

Yardım Mi9T İmei atılan cihaz ota güncellemesi (12.0.3.0)

Temiz kurulum derken OTA güncelleme yerine, ilgili ROM dosyasını indirip TWRP ile kurmaktan bahsediyorsunuz. Peki bu durumda telefondaki uygulamalar, ayarlar ve ekran düzeni yine sabit kalıyor mu ? Ben konuyla ilgili kendi tecrübemi aktarayım; imei onarılmış, unlock, TWRP ve ROOT'lu Mi 9T...
  7. ktasliel

Mod Mi 9 T Davinci Widewine L3 olan cihazi L1 yapmak

TV Box cihazlar için önemli bir konu olmakla birlikte 6" ekranda 480p ila FHD+ görüntü kalitesini ayırt edebilecek kaç delikanlı var merak ediyorum.
  8. ktasliel

Yardım Mi Mix 2 IMEI Attırmak istiyorum (Adana, İstanbul Kadıköy/Levent)

Merhaba, Mi Mix2 cihazımda İMEİ gitmiş durumda, imei güncelleme işlemi için Adana'daki telefoncuları pek bilmediğimden burda yaptırmadım. Kendim uğraştım İMEİ attım ama sonrasında bir şekilde geri gitti :( (sanırım factory reset attım yada MIUI 9 kurunca oldu) Mi Mix 2 için Tercihen...
  9. ktasliel

Yardım Mi8 QPST Config No Phone/No ESN Problemi

Burada çalıştıktan sonra Telefona 10.42 yükledim ve imei tekrar uçtu. Sonra tekrar Miui 8 (MiFlash) global, Miui 8 (MiFlash) Chinese ve Miui 8 (TWRP) eu kurdum ama bir türlü cihaza tekrar QCN yükleyemedim. Unlock ve Root mevcut, Cihaz Diag mode ADB üzerinden alınabiliyor fakat bir türlü QCN...
  10. ktasliel

Gearbest Türkiye [Resmi Konu]

Ben en son benzeri bir alışveriş sitesinden aldığım toplamda 27$ o zamanki kur ile ~125 TL 11 parça gelen kargolarıma toplamda 80 TL 'de vergi ödedim. 1,5 TL olan Klavye stickerine bile 7 TL PTT vergi aldı. Vergi durumu sizin alışverişlerde önceden belli midir ?
  11. ktasliel

Recovery Mi Mix 2 Twrp 3.2.3-0 (Chiron)

Teşekkürler hocam. Chiron TWRP 3.3.1.1 vardı, bazı romlarda dokunmatik çalışmıyordu, bu sorunsuz.
  12. ktasliel

Yardım modemst1, modemst2, fsg.bin dosyaları lazım

Hocam selamlar, Ben 'de adana'dayım. Bana da Mi Mix 2 İMEİ atacak biri lazım arkadaşın adı, adresi nosu vs. paylaşabilir misin ? Kaça yaptı ?
  13. ktasliel

Yardım Mi Mix 2 Format Sonrası IMEI ve Wifi Sorunu

İMEİ çalıştı fakat kaç tane QCN denediysem :( Wifi/BT çalışmıyor. Wifi MAC 00:02:00:00... şeklinde ve kablosuzu aktif edemiyorum.
  14. ktasliel

Yardım Mi Mix 2 Format Sonrası IMEI ve Wifi Sorunu

Hocam çok teşekkür ederim. Tesadüf başka bir yerde okudum bunu ama farketmemiştim. Sorun miui nin üst versiyon (10.35 - 10.41 ve 10.42) olmasından kaynaklıymış. miui 8.5 yükledim ve tıkır tıkır çalıştı. İMEİ gömdüm ama bir türlü hat çalışmıyor. QCN yedeği aldım, sağlam görünüyor ama başka bir...
Üst Alt