ktaskaya kullanıcısının son içeriği

1. K

Yardım Batarya Değişimi

Merhaba hocam, Daha önce başka marka cihazda deji bataryayı kullanmıştım sadece 1 ay sonrasında güven vermiyor çok çok kötü değil işini görür ama sana tavsiyem yetkili serviste çöz bu işi
  2. K

Soru Konuşurken hoparlörden cızırtı

Tavsiyeniz için teşekkür ederim hocam. Fakat söylediğiniz romlara geçebilmem için bl kilidi açtırmam gerekli. İşim gereği güvenlik açısından bl kilidini kaldırmak istemiyorum. Belki hoparörü güzel bir temizlemem gerekiyordur diye düşündüm. Activity launcher kurdumoradaki hoparlör temizleme...
  3. K

Soru Konuşurken hoparlörden cızırtı

Aynı konudan ben de muzdaribim. MIUI 11 ve MIUI 12 her iki sürümde de sorunum devam ediyor. Global sürüm kullanıyorum. Yok mu acaba kesin çözümü. Rom ile alakalı olduğunu düşünmüyorum.
  4. K

Yardım MİUİ 12 Youtube Pencere İçinde Pencere Çalışmama Sorunu

Aynı sorun bende de mevcut hocam. Emre hocamın dediği gibi tam ekran görünümü kapatınca pencere içinde pencere özelliği aktif oluyor. Tam ekran sevdanız yoksa tuşlar seçeneğine geçerseniz sorun ortadan kalkacaktır.
  5. K

Rom Redmi Note 8 Pro Global Kararlı V12.0.2.0.QGGMIXM İndirme Bağlantısı

Bugün ota üzerinden geldi yükledim. Performans aşığı biri olarak belli başlı kasılmalar yaşanıyor ve hiç hoşuma gitmiyor bu durum. ☹️
  6. K

Soru Xiaomi Tool

Merhaba Arkadaşlar, Tekrar konu açmak istemedim. DAha önceden bl kilidi açık olmadan rom yüklemiştim fakat bu sefer yükleyemiyorum aldığım hatayı aşağıdaki ekran görüntüsünden görebilirsiniz. Nedir bu Error 1040? Değerli yardımınıza ihtiyacım var.
  7. K

Uygulama Youtube Vanced Manager Yayınlandı!!!

Değerli bilgilendirmeniz ve ilginiz için teşekkür ederim hocam.
  8. K

Soru Bluetooth ile airdots kullanırken internet yavaşlıyor.

Başka aklıma bir şey gelmiyor hocam. Tecrübeli bir arkadaş yardımcı olacaktır.
  9. K

Ayarlar>Bağlantı&Paylaşım>Wi-Fi'yi mobil ağları ve bluetooth'u sıfırla Cihaz ve sürümden dolayı farklı konumda oalbilir ayarlarda arama çubuğundan ad aratabilirsiniz.
  10. K

Cihazdan wifi ayarlarını sıfırlayıp tekrar deneyebilirsiniz.
  11. K

5Ghz için özel parola gerekebilir ona dikkat ettiniz mi?
  12. K

Size sorarken forumda da araştırma fırsatı buldum. Bir konuda rootsuz da işe yaradığı yazılmış belki tüm fonksiyonları değil ama en azından reklam için. Link buldum indirdim kurdum fakat istediğim verimi alamadım herhangi bir reklam engelleme olmadı. Sonradan kaldırdım uygulamayı.
  13. K

Daha önce vanced kullandığımda benim de hiç başıma gelmemişti hocam. Peki Lucky Patcher nerden kurabilirim link verebilir misiniz? Ayrıca herhangi bir root olması gerekmiyor değil mi?
  14. K

Hocam paylaşım için teşekkürler. Başarılı bir şekilde kurulum yaptım uygulamayı kullanıyorum fakat aşağıdaki ekran görüntüsündeki problemi nasıl çözebilirim. Kilit ekranda ve bildirim ekranında ne yazık ki reklam geliyor ileri geri durdurma fonksiyonunu kullanamıyorum. yardımcı olabilir misiniz?
Üst Alt