ksmzky kullanıcısının son içeriği

1. K

Yardım 6/64 mavi hiç bir yerde bulamıyorum

Mavi tutkusu bir başkadır, sınır tanımaz.Yes~~En azından benim için öyle...
  2. K

Yardım 6/64 mavi hiç bir yerde bulamıyorum

Sırf mavi renk tutkum yüzünden 6/128'e 2300TL vermiştim zamanında.Tutkuyla da bağlıyım halâ.inlove~~
  3. K

Yardım MI6 Unlock sonrası resimdeki ekranda kaldım!...

Deniyorum. Teşekkürler shuj. Zenex, çok teşekkür ederim yardımın için.Telefon açıldı, sorunum çözüldü.
  4. K

Bu nasıl bir iştir ben anlamadım.Yeniden fastboot ile rom attım ve bootloaderi kilitledim.Ve açıldı... derkeeen, aynı şey oldu.Aynı şekilde aynı ekran yine geldi ve kaldı.Sim kartı çıkarıp yeniden başlattım, yine aynı.Şu anda cihaz ölü maalesef. Onu nasıl çözebilirim Zenex?Kilitledim bir kere bu...
  5. K

Zenex kardeşim, vazgeçtim kilidi filan açmaktan.Şu anda tekrar fastboot ile kilitleyip açmaya çalışıyorum bakalım.Şu anki derdim, cihazı çalışır duruma getirmekten başka bir şey değil.Bakalım.
  6. K

O ekrana gelebilsem...Dil seçimi var ya en başta, onu bile seçemeden bu ekran geliyor, orada kalıyor.Sonrası yok.
  7. K

Zenex, aynen ben de şu anda fastboot ile rom kuruyorum.Bakalım ne olacak. Bu nasıl şeydir arkadaş!Fastboot ile rom attım, dil seçim ekranı falan giderken, yukarıdaki resimdeki ekran tekrar geldi ve stop!Elim kolum tekrar bağlandı.
  8. K

Sim kart takılı zaten.Maalesef buna da izin vermiyor.Ben böyle bir şey görmedim.
  9. K

Zenex, denedim.Yine aynı yere gelip kalıyor. @umitthakaratas, evet açılışta unlocked yazıyor.
  10. K

@umitthakaratas, hiçbir şey yspılsmıyor o ekranda. Zenex, maalesef, olmuyor. Şu anda elim kolum bağlı.Usb klavye bağlayıp şifre yazmayı denemekten başka birşey gelmiyor aklıma da, elimde klavye yok.Ancak yarın okulda deneyebilirim.
  11. K

Yok mudur arkadaşlar bir öneri?whew~~;(
  12. K

Merhaba arkadaşlar.Nihayet MI6 bootloader kilidini açtım da, açmaz olaydım.Açılışta resimdeki ekran geliyor ve cihazı aktive etmek istediğimde internet bağlantısı istiyor.İnternet bağlantısı için wi-fi ayarlarına gittiğimde de şifreyi yazmak için klavye çıkmıyor.Telefon öylece kaldı.Ne yapacağım...
  13. K

Rom Mi 6 Global Beta Oreo (Miui9) çıktı..

Yok, herhangi bir veri kaybı yaşamadım.Gayet sorunsuz bir geçiş oldu.
  14. K

Rom Mi 6 Global Beta Oreo (Miui9) çıktı..

Meğer ben Ore'ya geçmişim de haberim yok!:$Sabahleyin gelen güncellemeyi kurmuştum.Şimdi burada okuyunca farkettim Oreo'ya geçtiğimi.:ohaha--Demek ki, insanın dikkatini çekecek öyle aman aman bir değişiklik yokmuş.;)
  15. K

Gearbest Seçme Özel İndirimler

Çok aydınlatıcı oldu.Son bir soru daha: PTT kargo veya Aramex...Seçme şansımız var mı?
Üst Alt