Ksmdnz kullanıcısının son içeriği

1. Ksmdnz

Yardım Ad Away sorunum hakkında.

Deneyeyim onu teşekkür ederim MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. Ksmdnz

Hocam önerdiğiniz sistemsiz host sorunumu düzeltti yardımınız için çok teşekkür ederim, aynı sorundan muzdarip olan var ise yardımcı olacaktır. MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. Ksmdnz

Merhaba arkadaşlar. Bugün global kararlı rom dan eu beta ya geçiş yaptım, herhangi bir sorun çıkmadı cihaz mi 8 fakat global rom da çalışan ad away, eu beta da yeterli disk alanı yok diye uyarı verip çalışmıyor, bu konu hakkında bilgisi olan varmıdır acaba? Nasıl düzeltebilirim.
  4. Ksmdnz

Çözüldü Mi 8 Temadan sonra ekran açılmıyor.

ASlında herhangi bir yere ulaşamıyordum fakat mesaj gelince kilit ekranından mesajlar açıldı daha sonra bildirim paneli aşağı çekerek ayarlardan temalara erişip silebildim.. konu Kilitlenebilir. Teşekkürler yardımlarınız için.
  5. Ksmdnz

Çözüldü Mi 8 Temadan sonra ekran açılmıyor.

Merhaba arkadaşlar. Mi8 telefona bir tema yükledim yeniden başlattı fakat ekran açılıyor ama simge vs hiçbirşey gelmedi ekrana status bar da saat şarj gostergesi var duvar kağıdı var başka birşey yok, ekrana ulaşmadan bu temayı kaldırma şansımız varmı acaba yada stock temaya dönme. Bu arada...
Üst Alt