Ksahinli kullanıcısının son içeriği

1. Ksahinli

Rom Mi 8 SE - Xiaomi.eu MIUI 12 BETA - 20.9.4

Hocam bu 10.3.2 diye bahsedilen rom eu romun sürümü mü
  2. Ksahinli

Rom Mi 8 SE - Xiaomi.eu MIUI 12 BETA - 20.9.4

Cihazı yeni kurduğumda vardı ama geçti, kurılum yüzünden aşırı uygulama yüklendi senkronizasyon falan ama ben şuan için çok beğendim romu hiç takılma yok
  3. Ksahinli

Yardım Mi 8 se bilgisayar görmüyor yardım lütfen.

Şarj soketi değişti
  4. Ksahinli

Arıza donanımsal imiş çözüldü :)
  5. Ksahinli

Güncel telefonu göndermeden önce 3 farklı type-c kablo ve üç farklı PC ile denedim 2 is Windows 10 biri 7 Windows 10 cihazıma Eu rom olan başka bi mi 8 de bağladım onu tanıdı PC formatlandı anakart driver ları cihaz driveları kuruldu. İstanbul da gsm iletişim cihazın PC görmeme sorununu...
  6. Ksahinli

Yapmıştım bunu hocam sanırım fiziksel bir sorun var kuzenimde de aynı cihaz var akşam onu deneyeceğim pc görecek mi diye.
  7. Ksahinli

MIUI 12 Mi 8 SE Masik™ P Android 10 MIUI 12

o tool'u denedim ama pc telefonu görmüyor haliyle tool çalışmıyor, telefonu pc ye takınca öyle bir seçenek maalesef gelmiyor. Yalnızca şarj oluyor
  8. Ksahinli

denedim ama maalesef hala cihaz tanınmadı uyarısı alıyorum. varsayılan usb seçeneklerinden değişiklik yaptığım zaman windowsda aygıt takma çıkarma sesi geliyor ama yine de usb aygıtı tanınamadı diyor. bu arada herpinize teşekkürler yardımlarınız için.
  9. Ksahinli

Konuyu inceledim tamamen, hala sorunlu görmedi varsayılan USB seçeneklerinde mtp yok ama seçeneklerinden dosya aktarımı seçiyorum ama olmadı
  10. Ksahinli

Save_Mi evet aktif hocam, TheHavari fastboot devices yazıyorum ancak cihazı görmüyor hocam
  11. Ksahinli

MIUI 12 Mi 8 SE Masik™ P Android 10 MIUI 12

benim cihaza kurdum bu bromu şuan pc görmüyor cihazı ve twrp yok ne yapabilrim?
  12. Ksahinli

Mi 8 se en son masik 13.1 kurmuştum twrp uçmuş başka bi rom atmak istiyorum ama bilgisayara bağlayamıyorum driver yükle kaldır, miflash yükle kaldır adb driver qualcomm usb driver vs aklıma gelen gördüğüm ne varsa yaptım ama adb fastboot devices ve twrp tool da cihazı görmüyor? masik roma özel...
  13. Ksahinli

Yardım Mi 8 se dokunmatik sorunu

Bir anda dokunmatik gidiyor daha sonra ekran kilidini arka arkaya açıp kapayınca tekrar çalışıyor neden olabilir? Eu 11 stabilden eu 10 betaya döndüm sorun devam ediyor. Ekran bi kere değişmişti gsm iletişimde orjinaliyle. Bu akşam başka bir rom ile daha deneyeceği. Cevaplarınız için...
Üst Alt