krki kullanıcısının son içeriği

1. K

Rom Mi 9T Pro / K20 Pro EEA Avrpua Kararlı MIUI11 V11.0.5.0.QFKEUXM İndirme Bağlantıları

Hocam twrp yüklü cihaza bu güncellemeyi nasıl yükleriz?
  2. K

Mod [KERNEL] Android [10.0] Stable [MIUI] Candy Kernel

İşte bende o yok :)
  3. K

Hocam kerneli cihazdan silmek için root u cihazdan kaldırsam o da otamatik olarak silinir mi?
  4. K

Rom [Android Q] MiuiMix 20.4.9 Special Edition {Mi 9T Pro - K20 Pro}

Hocam ben Dolby kurmaya çalıştım kuramadım. Hangi sürümü nasıl yükledin bilgi verebilir misin?
  5. K

Hocam akıllı ağ dediğiniz konu nedir tam olarak?merak ettim.
  6. K

Bu rom bir efsane yaa :) harika bir şarj performansı var gerçekten çok beğendim. Karanlık modu da bir ayrı güzel olmuş.
  7. K

Hocam bunu rootlu twrp yüklü stock globale yükleyebilir miyiz?
  8. K

Rom [ Android Q ] Redmi K20 Pro / Mi9T Pro MiuiMiX Stabil V11.0.8.0. QFKCNXM

Ho Hocam deneyimleyebildin mi? Nasıl geçmeye değer mi stabilden?
  9. K

Evet temiz kurulum kesinlikle daha iyi ama uğraşmak hiç istemiyorum fotoğraf arşivimi attım telefona 55 gb o yüzden çok zor geliyor :)
  10. K

Evet görmemişim konuyu özür dilerim :) ben sadece öyle bilmeyen ve bu mesajları takip eden insanlar olur diye gördüm telegramda ve buraya attım :) bu arada hocam ben stabil 11.8 kullanıyorum miuimix-20-4-9-special-edition a veri kaybetmeden geçebilir miyim?
  11. K

MiuiMiX 20.4.9 weekly SPECIAL EDITION Miui 11 based on Android 10 device: #raphael #redmik20pro #mi9tpro download - magisk 20.4 - candy kernel built in - battery improved Yeni sürüm batarya düzenlemesi ve candy kernel yüklü şekilde gelecek. Güzel haber :) magisk 20.4 de cabası.
  12. K

Son sürümü flashladım ve performans sonuçları bu şekilde. Gayet güzel geldi bana.
  13. K

Anladığım kadarıyla yeni sürümü indirdikten sonra TWRP ile install kısmından zip dosyasını yüklücem değil mi? Yani herhangi bir silme işlemi veri kaybı vs. yaşamadan güncelleyebiliyorum.
Üst Alt