kralbynebi68 kullanıcısının son içeriği

1. kralbynebi68

Yardım Orangefox Key Hatasi

Yani TWRP değiştirme işlemi fastboot modda yapılıyor İnternetten bulabilirsiniz ama TWRP değiştirme işleminde silinme olmaz ama 4 wipe yaparsanız silinir.
  2. kralbynebi68

Rom Poco os

Hocam galiba siz ilk kişisiniz
  3. kralbynebi68

Yardım Redmi note 10s güncelleme almıyor

Bunu düzeltmezsin adam IMEI atarken robot atar ve aynı zamanda da ota güncellemesini kapatır Ota güncellemesini kapatmasının nedeni IMEI attığını üretici anlamasın diye anlarsa telefonu kapatırlar
  4. kralbynebi68

Rom Poco os

şu videoda biri yapmış YouTube ye poco os yazarsanız sonuçlar çıkar
  5. kralbynebi68

Yardım Orangefox Key Hatasi

Şifrelenmiş dosyaları açmak için bence TWRP saf olandan teamwinli olanı yükleyin derim birde yaptığınız işlemde hata olursa ekran görüntüsü atın yada bana alıntı yapın
  6. kralbynebi68

Yardım oneplus 7t warp şarj olmuyor

Tuz yalıtkan su iletkendir önce suya sonra tuza girdiyse temizleyebiliyorsaniz soketi ve şarj ucunu temizleyin eğer hala hızlı şarj olmazsa soket değişimi yaptırınız
  7. kralbynebi68

Yardım Twrp yükleme yardım :(

Telefonun göbek adına göre arama yaparsanız bulacağınızdan eminim
  8. kralbynebi68

Yardım Redmi Note 10s 67 w dan sonra ekran sorunu

Yani şuan bir sorun yok cayır cayır çalışıyor bataryada da bir sorun yok aynı performans O zaman ben kendi şarj aletini kullanıyim nolur nolmaz Bir telefon aldık oda bozulmasın bari 😄
  9. kralbynebi68

Rom Redmi Note 8 için MIUI 13 rom var mı adam akıllı

Maalesef olanlarda custom rom oluyor ve kararsız sürekli çöker Aosp rom kurun derim Cherios mükemmel ben kullanmıştım mutluydum
  10. kralbynebi68

Yardım Redmi Note 10s 67 w dan sonra ekran sorunu

Bende note 10s var Telefonu dün aldım kendi şarj aletiyle şarj ettim yavaş şarj oluyordu hızlı şarj yazmasına rağmen sonra resmi note 11 pronun 67 watlik şarj aletini taktım 50 ye kadar falan şarj ettim 2 saat sonra ekranın üst kısmın ölü pixeller ortaya çıktı ve parlaklık kafayı yedi telefonu...
  11. kralbynebi68

Rom Ginkgo için pixel rom

Beyler bende ginkgo var şuan 12.5 MIUI var Daha önce pixel rom kullandım ve pil biraz bana hızlı bitiyor gibiydi. Pil bitiş hızı nasıl sizce ve android 12 versiyonunu mu kurmaliyim yoksa 12.1 yani plus mi nasıl kurcam detaylı anlatır mısınız şimdiden sağolun
  12. kralbynebi68

Yardım MIUI 13 kararlı sürüm nereden bulabilirim

Aosp rom nasıl oluyor knk ilk kez duymuş kadar şaşırdım biliyorum herşeyi nasıl yapacagimi da biraz genişçe anlatsana
  13. kralbynebi68

Rom Recovery ile MIUI güncellemesi yapma

Ustam benim MIUI 12.0.3 var şuan ve recovery olarakta orangefox var. Bunla romu silmeden güncelleme yapmak istiyorum nasıl yapabilirim ?
  14. kralbynebi68

Yardım MIUI 13 kararlı sürüm nereden bulabilirim

Agalar benim şöyle bir problemim var Benim telefon redmi note 8 (ginkgo) MIUI 13 güncellemesi yok ama bazı yerlerde MIUI 13 var ginkgo için uygun. Benim istediğim ginkgo için kararlı ve çökmeyecek MIUI 13 Android 12 bir işletim sistemi lazım. Bazıları yapmış hangisi kararlı olur hiçbir...
Üst Alt