Kral5115 kullanıcısının son içeriği

1. Kral5115

Rom Redmi Note 8 Global Kararlı V12.0.3.0.QCOMIXM İndirme Bağlantısı

Almadım hediye geldi mi flaş olayını biraz daha açarsan nasıl kurulum yapacağımı çok makbule geçer
  2. Kral5115

Yurtdışı cihaz IMEI kaydı yapıldı
  3. Kral5115

Merhaba V12.0.3.0.QCOMXM android 10 tabanlı güncelleme geldi indirme işleminden sonra cihaz...

Merhaba V12.0.3.0.QCOMXM android 10 tabanlı güncelleme geldi indirme işleminden sonra cihaz kapanıp açılıyor rom yükle diyor konuyla alakalı bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim teşekkürler
  4. Kral5115

Aynen kilit açık baktım root yüklü değil sanırım YouTube den baktım çok teferruatlı bilgisayara falan bağlıyor vs nekadar saçma bir işlem sıfır cihaz güncelleme almak için manuel iş yapmaya uğraşıyoruz
  5. Kral5115

Hocam Bootloader konusunda bir fikrim yok root yükümü bilmiyorum twrp kurulu değil sanırım öyle bişey gözüme çarpmadı bunlara nerden bakabilirim olup olmadığına
  6. Kral5115

Banada dün geldi fakat indiriyorum telefon açılıp kapanıyor rom yükle diyor nasıl yapabilirim
  7. Kral5115

Merhaba MIUI 12 güncellemesi geldi android 10 tabanlı 2021 fakat yükleme sonunda rom yükle diyor...

Merhaba MIUI 12 güncellemesi geldi android 10 tabanlı 2021 fakat yükleme sonunda rom yükle diyor bir türlü yükleme tamamlanamadı nasıl yapabilirim redmi note 8
  8. Kral5115

Soru MIUI 12 güncellemesi geldi bugün android 10 tabanlı fakat yüklemeyi yaptıktan sonra rom yükle diyor nasıl yapabilirim bu konu hakkında bilgisi olanlar

MIUI 12 güncellemesi geldi android 10 tabanlı fakat yüklemeyi yaptıktan sonra rom yükle diyor nasıl yapabilirim bu konu hakkında bilgisi olan varmı
Üst Alt