kozmoz kullanıcısının son içeriği

1. kozmoz

Çözüldü Poco X3 NFC özelliği görünmüyor

Son olarak hocam bu yurtdışı telefon olduğu için bootloader yapamıyorum mi hesabımda cihaz ismi farklı görünüyor nasıl bootloader kilidini açabilirim
  2. kozmoz

Merhaba telefonun arkasına baktım CE yazıyor rom atayım mı
  3. kozmoz

Merhaba, yurtdışı Poco X3 NFC aldım fakat NFC özelliğini bir türlü bulamadım. Acaba donanımsal olarak mı yok yoksa sahip olduğu romdan dolayı mı yok bunu nasıl öğrenebilirim ve ne yapabilirim
  4. kozmoz

Yardım Mi 8 Lite Güncel Root yöntemi var mı

Merhaba Android 10 miui 12 yüklü olan mi 8 lite telefonuma güncel root atmak istiyorum bootloader kilidi açık
  5. kozmoz

İpucu Xiaomi USB sorunu çözümü

Ünlem işareti olan driver kaldırıp yüklemen gerekiyor
  6. kozmoz

Çözüldü Telefonum neden tam 64 GB değil

Android 10 bu kadar yer kaplıyor mu böyle
  7. kozmoz

Çözüldü Telefonum neden tam 64 GB değil

Merhabalar, mi 8 lite 64 GB kullanıyorum. Telefon hafızası 64 GB olmaktan çok uzak 52.57 GB arada 11.43 GB var. 3-5 GB olsa anlayışla karşılardım ama arada kocaman bir 11.43 GB var. Pazarlarken 64 diyorlar içini bir açıyorsun 10 GB geride bir hafıza çıkıyor. Bu kapasiteyi tam yapabiliyor muyuz ?
  8. kozmoz

Yardım WeChat Referans

Referans olabilecek varsa özelden bana yazabilir mi
  9. kozmoz

Yardım WeChat Referans

Aynen referans arıyorum para bile veririm yani o derece lazım :)))
  10. kozmoz

Yardım WeChat Referans

Hayır hocam
  11. kozmoz

Soru Ortaya karışık android 10 güncellemesi hakkında

Hocam bende bir problem oluşmadı ama cihazımız aynı sürümler aynı neden birimiz de oldu diğerinde olmadı merak ettim açıkçası
  12. kozmoz

Yardım Kendi kendine şarjı sömürüyor

Yeni konulardan geldim o yüzden kusura bakma hiç fark etmedim Telefon kapalıyken şarj gitmesi batarya problemi olduğunu gösterir hocam ama siz içiniz rahat etmesi için farklı romlar deneyip test edebilirsiniz
  13. kozmoz

Soru Ortaya karışık android 10 güncellemesi hakkında

Hocam bende mi 8 lite Android 10 kullanıyorum. Ama performans ve şarj problemi fark edemedim belki vardır ama ciddi bir kayıp olsa fark ederdim ağır oyunlar oyunuyorum telefonda. Sizde nasıl bir performans kaybı var detay verebilir misiniz hem bende test etmiş olurum
  14. kozmoz

Yardım Kendi kendine şarjı sömürüyor

Hocam telefon marka modeli yazarsanız ve ne kadar süreli kullanım olduğunu belirtirseniz daha sağlıklı tahminlerde bulunabilirim. Ama şu anlatımınız batarya da problem olma ihtimalini güçlendiriyor. Telefon kapalıyken bile tekrar açtığınız da şarjının gittiğini söylüyorsunuz bence batarya...
  15. kozmoz

Yardım WeChat Referans

Arkadaşlar WeChat kullanmam gerekiyor bana referans olabilecek var mı?
Üst Alt