Kozalakbiti kullanıcısının son içeriği

1. K

Çözüldü Ghost Touch ( Ekranın kendi kendine basması ) olayı çözüldü

Dostum ghost touch problemi yazılım hastasıydı miui 12.5.4 guncellemesi ile giderildi. Cihazina güncel miui rom atarsan sorun çözülecektir
  2. K

Sohbet Poco X3 NFC Ekran Süresi Paylaşımı

Bu ekran suresi iyi midir?
  3. K

Çözüldü Poco X3 NFC Ghost Touch(Hayalet Dokunuş) Sorunu Çözümü

Bende yaklasik 1 haftadir bu romu kullaniyorum. Hic bir sorun yok. Konuyu acan arkadasa tesekkurler.
  4. K

Rom Poco X3 NFC - EEA Avrupa Kararlı Rom V12.5.4.0.RJGEUXM İndirme Bağlantıları

Uzun zamandir rom yuklemiyorum bu sebeple asamalari unuttum bootlaloader acik, twrp, magisk yuklu. Romu indirdim cihaz ve pc hafizasinda. Romu yuklemeden once mi format data yapiyorduk yukledikten sonra mi?
  5. K

Mod Poco X3 NFC Hayalet Dokunuş Sorunu Giderme

Sen bu islemi uygularsan cihaz garantiden cikar. Servise gonder onlar ugrassin 1636750353 Dediğin gibi modul her romda ise yaramiyor sanirim. Benim gunde 1-2 kez yapmaya baslamisti modul 3 gundur yuklu herhangi bir sorunla karsilasmadim akiyor masallah. Ama bende ki hangi rom bilmiyorum...
  6. K

Benim rom global bende is gördü. Globalde olup ta sorunu devam eden var mi ki?
  7. K

Soru Poco X3 NFC'nin panelini öğrenmenin bir yolu var mı?

Sabitlenmis konuda bir arkadas paylasmis modülü oradan indirebilirsin
  8. K

Soru Poco X3 NFC'nin panelini öğrenmenin bir yolu var mı?

Panelim huaxing ama yine de ghost touch sorunu olustu 3. aydan sonra. Sorun donanımsal degil yazilimsal. Magisk ten modül indirip çözdüm sorunu
  9. K

Recovery Poco X3 NFC (Surya) Tek Tuş TWRP ve Root

Yüz tanıma, parmak izi okuyucu vs kilitleri kaldırıp en güncel twrp yi yükleyin. Ben bu şekilde çözdüm sorunu
  10. K

Recovery Poco X3 NFC - Twrp 3.5.2_10-5 Tek Tuş Yükleme Aracı

Yüz tanıma parmak izi vs kaldırın ve güncel twrp yükleyin. Ben bu şekilde çözdüm sorunu
  11. K

Çok teşekkürler.
  12. K

Yardım Sabit fps sorunu

Merhaba Cihazda dinamik fps var ama ben 120 fps ye alinca sürekli 120 aliyorum. Degiskenlik göstermiyor. Gelistirici ayarlarindan power monitör den kontrol ettim. Arayüz de dahi 120 fps de. Dinamik fps yi nasil aktif edebilirim?
  13. K

Rom Mi 8 Se Xiaomi.eu Miui 12.0.2.0 Stabil Sürüm İndirme Bağlantıları

Bende de bu sorunların hiç biri yok. Ya cihazinizda yada guncelleme yaparken uyguladiginiz islemlerde sıkıntı mevcut
  14. K

Yardım Discord, Whatsapp sorunu

Arkadaşlar merhaba Android 10 miui 11 eu stabil rom kullanıyorum. Anlam veremediğim bir sorun farkettim. Discord, uygulamasinda uygulama bir süre açık kaldıktan sonra mesaj gonderememeye ve gelen mesajlari goruntuleyememeye basliyorum. Uygulama icinde hic bir islem yapamiyorum. Kullanabilmek...
  15. K

Soru Parmak izi sensorunu mause olarak kullanmak

Oyunlarda ise yarayabilir. Ekranda ki bir tusu tetikleyebilir ornegin 1585942374 Mesela fps oyunlarinda ates etme dugmesini tetikleyebilir
Üst Alt