kotkafali kullanıcısının son içeriği

1. kotkafali

Yardım Cihaz tekrar tekrar reboot oluyor

Merhaba. Cihaz herhangi bir kullanımda değilken durduk yere reboot oluyor ve 5-10kez açılana kadar sürekli reboot ediyor kendini. Ne yapmam gerekir yardımcı olursanız sevinirim
  2. kotkafali

Sohbet Pocophone F2 Pro/K30 Pro Kullanıcı Yorumları

Merhaba arkadaşlar cihazın kutudan çıkan sarj aletinin mdy ile başlayan kodu nedir?
  3. kotkafali

Rom Poco F1 Global Stable Pie Çıktı !

Twrp üzerinden değil mi hocam
  4. kotkafali

Rom Poco F1 Global Stable Pie Çıktı !

güncelleme sonrası ekran süresi 5-6 saat arasında almaya başladım ve 24 saatlik sürede. var mı başka kimsede bu problem. ayrıca Miui 9 a dönebilirmiyiz?
  5. kotkafali

Güncelleme POCO F1 - Miui 10 Stabil 10.0.6.0 Çıktı [Güncel]

Miui 10 stabil kullanan arkadaşlar hızlı sarjda sıkıntı var mı? Hızlı şarj olmuyor orjinal alet ve kablo ile
  6. kotkafali

Güncelleme POCO F1 - Miui 10 Stabil 10.0.6.0 Çıktı [Güncel]

Bildirim çubuğunda bildirimler görünüyor mu bu güncellemede
  7. kotkafali

Yardım Amazfit bip açılmıyor

benim cihazda face yüklerken kapandı ve açılmıyor. bilgisayar ve normal şarj aletinden şarj olmuyor. bilgisayars taktığımda hiçbir hareketlilik olmuyor. çözümü olan var mı arkadaşlar
  8. kotkafali

Rehber [PACE/STRATOS]Huami AMAZFIT Tool (Unlock|Rebooter|APK Installer|Mod Installer)

Amazfit bip için işe yarar mı hocam. cihaza arayüz eklerken kapandı açılmıyor? veya yardımcı bir program var mı bildiğiniz
  9. kotkafali

Rom Epic_Miui10_HMNote4X_8.12.13_Global_7.0_ByEscobar1945

Escobar üstad kilit ekranda bildirim ikonu düzelmedi mi. Mesela whatsapp mesaj bildirimi ekran kilitli iken ikon olaral görülmüyor
  10. kotkafali

Rehber Mi Band 3 - Global Rom Yükleme [2.2.0.12][Fix] - İngilizce/Türkçe Yapma

3.4.4 de açmaz oldu artık kafayı yemek üzereyim Vpn ile düzeldi
  11. kotkafali

Rehber Mi Band 3 - Global Rom Yükleme [2.2.0.12][Fix] - İngilizce/Türkçe Yapma

Mifit 3.4.1den uygulamaya ne yaptıysam giriş yapamadım hep hata verdi. Play storedan indirince bir sıkıntı yok var mı çözümü
  12. kotkafali

Soru MIUI V9.6.2.0 NCFMIFD 117M Güncelleme

Ekran uyanma hatası alıyorum ve sürekli restart yapmam gerekiyor. Bu hatayı alan baska kimse var mı
  13. kotkafali

Yardım Teknik Servis önerisi

Arkadaşa aldığımız Redmi note 4x cihazında telefon kapalı iken bile şarjı bitiyordu. Acaba yazılımsal bir problem mi diye düşünerek Mi flash ile temiz kurulum yaptım. Buna rağmen hala aynı sıkıntı devam ediyor durduğu yerde ve kapalıyken şarjı bitiyor. Muhtemelen ya batarya sıkıntısı, anakart...
  14. kotkafali

Rehber Xiaomi Redmi Not 4X (SD 625) Fastboot Rom Yükleme Anlatım

Üstad bu hata nedir ilk sayfada bulunan romu da indirdim, 7zip le çıkarttım images klasörünü görene dek, dosya adını da değiştirdim. yinede dosya bulunamadı hatası veriyor. bir el atıverseniz çok minnettar olacağım Son hali Yüklemeye çalıştığım rom
  15. kotkafali

Güncelleme MIUI 9.5.4.0 Global Kararlı Rom Güncellemesi

Mi account üyeliğiniz beta olmadığı için güncelleme yapmıyor. Çözüm var mı
Üst Alt