kostantin89 kullanıcısının son içeriği

1. K

Yardım Servis yok

Kilidi acmana gerek yok diye biliyorum tam hatırlamıyorum islemi gerçi konusu olması lazım hatta yaptığın işlem kilidi kapatip telefonu ilk aldığında açtığında ki orjinal bi roma döndürmüş oluyor diye biliyorum. Bence servise vermeden bir dene bunu.
  2. K

Yardım Servis yok

Buna benzer bir sorun bende de oldu o rom senin bu rom benim dolasiyordum twrp den temiz kurulumlar yapiyordum bir gün hat gitti tamamen custom romdayken.. mi flash ile stable globel yukleyip deneyin benim o sekilde duzeldi.
  3. K

Rom Mi Max 2 Xioami EU Beta Rom MIUI10.4_9.5.23

Sağolun hocam sorun düzeldi.
  4. K

İlginç bir sekilde Instagram ve bir kac uygulama da google playde çıkmıyor. Cihazınız bu sürümle uyumlu değildir diyor bu hatayi alan var mk bu romda.
  5. K

Greshan da ki gibi örneğin wifi acitigimizsa 2g ye gecsin mobil data kapatıldığında 2g Mobile data açıldığında 4g öncelikli diye ag ayarı otomatik yapan komut program vs var mıdır?
  6. K

Rehber Mi Max2 için Google Camera Kullanımı

Merakla bekliyorum hocam eklemelerinizi night shift kadar etkilidir umarım ayrıca geçen lazim oldu google measure ölçüm uygulamasını portlama imkanı var midir greeshan roma veya miui roma.
  7. K

Rehber Mi Max2 için Google Camera Kullanımı

Night shiftli google camera yok ku greeshan icin ? Geçen pie romlarin birinde denedim mükemmel cekimler yapiyordu geceleri
  8. K

Rom Mi Max 2 SuperiorOS-Destructor-oxygen-UnOffical-(PIE)(9.0)20190207

Elbette flashladim ama en temel ozellik olan konusmayi karsi tarafa isgence haline getiriyor. Sarj suresi iyi bence greshandan ve google camera uyumu guzel.
  9. K

Rom Mi Max 2 SuperiorOS-Destructor-oxygen-UnOffical-(PIE)(9.0)20190207

Kameranin gece modu cok iyi. Sarji pie romlar gibi oturunca daha iyi olacaktir ozellikle bekleme modundayken daha az gittigini dusunuyorum. Eko sorunu malesef hala devam etmekte. İki defa yukledim romu. Whatsapp yesil resim cekmesi de bu hatalara dahil. Onun disinda guzel rom. Bunun camerasini...
  10. K

Rom Mi Max 2 Resurrection Remix-PIE(9.0)-v7.0.2-20190512-Oxygen-Official

Valla hocam ikinci kez yükledim vendora kadar tüm wipe leri yaptim. Fw dosyası 25 ocaklı rom her birinde wipe data cache en son pico gaps yukledim wipe cache yaparak. magisk bile yüklemedim bu defa ama olmadı. Audiofx de küçük hoparlör yankı falan var acaba ondan mi dedim ama cozemedim. Yine...
  11. K

Arkadaslar sizde eko sorunu yok mu bir ben de mi var?
  12. K

Bende yankı problemi var hala bu audiofx programını kapattığım için midir acaba?
  13. K

Rom Mi Max 2 için MIUI10 (MiuiPro10/8.12.20 Beta)

bende kurdum romu ama ahize sesi düşük geldik ufak tefek buglar vardı geri epic roma döndüm bu mui 10 oreo 8 ile gelmeyecek mi max 2 ye hep 7.1 ile mi gelecek?
  14. K

Rom Epic Rom_Oxygen_MIUI 9_8.6.22_Global_7.1_ by Escobar1945

Üstadlar şimdi bu hatti Turkcell e taşıdım 4g daha iyi çekiyor falan ama arama esnasinda veya biri aradığında 4g aninda h ye 3g ye düşüyor bu durum bazen gecikiyor ve bazen karşı tarafi 2-3 sn duymadığım oluyor. Aynı durumu mi 6 telefonda da gördüm. Arama yapınca 4g den h ye düşüyor hemen yani...
  15. K

Rom Epic Rom_Oxygen_MIUI 9_8.6.22_Global_7.1_ by Escobar1945

Kilit ekranı sorunu düzeldi mi istediğim temayi mağazadan yükleyebilir miyim hocam?
Üst Alt