korkmaz_44 kullanıcısının son içeriği

1. K

Soru Redmi 9C Global (angelica) Miui 12.5 Sonrası TWRP Hatası

Recovery hata veriyor. Bu yüzden konuyu açtım. Şuanda uygun twrp yok. Bu sebeble sıfırdan kurman gerekiyor. Ancak belirtmem gerek 12.5 te birçok özelliği eklememişler.
  2. K

https://forum.xda-developers.com/t/miui-updates-tracker-redmi-9c-redmi-9c-nfc-poco-c3-angelica-angelican.4266933/page-3#post-86633525 Bu sayfadan en son fastboot güncellemesini indir. Ardından Mi Flash aracıyla yükleme yap.
  3. K

Rehber MIUI V12.5 sürümleri için twrp+root (Veri kaybı olmadan)

Aynı sorunu Redmi 9C de yaşıyorum. TWRP logosunda donuyor. 1660747185 Aynı sorunu Redmi 9C de yaşıyorum. Birkaç gün önce V12.5.4.0.RCRMIXM | 11.0 sürümünü kurdum. Ancak daha önceki sürümde çalışan OrangeFox Recovery bu sürümde logoda takılı kalıyor. Forumda anlatıldığı gibi vbmeta.img yi...
  4. K

Yardım Redmi 9C Recovery Modda Donuyor

Birkaç gün önce V12.5.4.0.RCRMIXM | 11.0 sürümünü kurdum. Ancak daha önceki sürümde çalışan OrangeFox Recovery bu sürümde logoda takılı kalıyor. Forumda anlatıldığı gibi vbmeta.img yi "fastboot --disable-verity --disable-verification flash vbmeta vbmeta.img" komutuyla flashladım ancak sorunum...
  5. K

Birkaç gün önce V12.5.4.0.RCRMIXM | 11.0 sürümünü kurdum. Ancak daha önceki sürümde çalışan OrangeFox Recovery bu sürümde logoda takılı kalıyor. Forumda anlatıldığı gibi vbmeta.img yi "fastboot --disable-verity --disable-verification flash vbmeta vbmeta.img" komutuyla flashladım ancak sorunum...
  6. K

Mod Bluetooth Kulaklıklarda SBC bit değeri yükseltme

Merhaba, Xiaomi Redmi Airdots Basic 2 TWS Bluetooth 5.0 Kulaklık kullanıyorum. Bu kulaklığın Viper4anroid profili varsa paylaşabilir misiniz?
  7. K

Rehber Viper4AndroidFX Kullanımı ve Özel Ses Modları (Viper Codec)

Merhaba, Mi Airdots kullaklığım için DDC dosyasına ihtiyacım var. Bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz?
  8. K

Rehber Viper4AndroidFX Kullanımı ve Özel Ses Modları (Viper Codec)

Mi earbuds basic 2 kulaklık için VDC dosyası var mı?
Üst Alt