koriga kullanıcısının son içeriği

1. K

Yardım Mi11T Google playden uygulama yüklerken kapanıp açıldı fastboot ekranında takılı kaldı.

Yok kardeşim hepsini denedim ADB ile bağlayıp reboot komutuda verdim tekrar fastboota dönüyor.
  2. K

Yardım Mi11T Google playden uygulama yüklerken kapanıp açıldı fastboot ekranında takılı kaldı.

Merhaba arkadaşlar çocuk Google Play'den oyun yüklerken telefon kapanıp açılıyor ve fastboot ekranında kaldı ne yaptıysam açılmadı sürekli fastboot ekranına geri dönüyor nasıl açarım acaba ?
  3. K

Yardım mi 10 5G imei numarası

cihaz yok ya turk telekom basıma bela
  4. K

Yardım mi 10 5G imei numarası

merhaba arkadaşlar yurtdışı mi 10 , note 8 ve ya note 9 pro kullanan varsa TR de işe yaramayan imei no lazım . Volte acıp geri sileceğim onun için lazım sadece.
  5. K

Yardım Redmi 5 plus kapandı açılmıyor.

Merhaba arkadaşlar redmi 5 plusim var telefon kapandı açılmıyor. Recovery Mode bile açılmıyor. Şarja takınca bildirim ışığı yanıp sönüyor. Açmanın yolu var mı?
  6. K

Yardım mi note 3

WhatsApp tayken kendi kendine gitti ne yapsam açılmadı MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi 1562524466 kendi kendine oldu whaptayken
  7. K

Yardım mi note 3

mi note 3 cihazım kendi kendine yeniden başlattı açılma ekranında kaldı nasıl açabilirim ?
  8. K

Yardım Mı 8.2 güncelleme den sonra

Kapattım ama hala var hangi programin bulamadım
  9. K

Yardım Mı 8.2 güncelleme den sonra

8.2 güncelleme den sonra bildirim alanında internete bağlı iken sürekli dönen oklar çıkıyor. Kapatmanın yolu var mı acaba ?
  10. K

Mi 5 Global Stabil 8.2 Çin roma geldi

stabil romda Çin için 8.2 geldi global romda ne zaman gelecek bilgisi olan var mı acaba?
  11. K

Yardım Mİ5 Üç Parmak Hareketi Olmuyor Rom 8.1 Global Stabil

Mi5 Üç Parmak Hareketi Olmuyor . 8.1 Global Stabıl Rom Yukle Uc Parmak Hareketıyle Ekran Goruntusu Alamıyorum Ayarlardan Uc Parmak Ekran Goruntusude Acık Oldugu Halde.
  12. K

V8.1.3.0 Yeni Güncelleme

Miui sitesinden bakın Çin romu için 8.1.3 gelmiş
  13. K

Yardım Xioami Mi5 4.5g sorunu

o bolgede 800 mhz bandı vardır o yuzden
  14. K

Yardım Mİ5 Edl Mode rom yükleme yardım

Hata veriyor en son edl aparatı nedir
Üst Alt