Korelmis kullanıcısının son içeriği

1. Korelmis

Uygulama YouTube ReVanced Extended - Music | 29.03.2024

Hocam şu gmscore uygulamasını anasayfadan gizlemek için yapılabilecek bir ayar var mıdır?
  2. Korelmis

Uygulama MyInsta v22.0 | Güncel Alternatif!!

Ben indirdim genel itibariyle güzele benziyor. Güncel olması da cabası. İnstader güncelleme vermiyor. Memnun kalırsam bu uygulamadan devam ederim.
  3. Korelmis

Uygulama Revanced video geçmişi kaydetmiyor

Şu an baktım bende de aynı sorun varmış. Google büyük ihtimalle sunucu üzerinden engellemiş. Çünkü ben uygulamayı güncellemedim son zamanlarda.
  4. Korelmis

Yardım Miroom root kaldırma

Hocam çok teşekkür ederim. Kusura bakmayın, foruma giremedim, ancak cevap yazabildim.
  5. Korelmis

Hocam peki telefon sıfırlanıyor mu? Veya bıraktığımız ayarlarda mı kalıyor?
  6. Korelmis

Hocam bir yerde sadece uygulamayı kaldırdığını yazmıştı. Twrp üzerinden kaldırın vs yazmıştı.
  7. Korelmis

6 yıllık Xiaomi mi 6 serüveninden sonra oneplus'a geçtim. Ama efsane MI6 telefonumu babama vereceğim. Bende iken mi room ve root yüklemiştim. Yanlış hatırlamıyorsam magisk romun içinde mevcuttu. Rom iyi, sadece root twrp kaldırmak istiyorum. Sadece stabil çalışan rom olsun istiyorum. Unuttum rom...
  8. Korelmis

Sohbet Elveda...

Ben de uzun süreli Xiaomi kullanımından sonra Oneplus'a geçtim. Xiaomi'den iyi gibi.
  9. Korelmis

Yardım İnstagram mobil veri erişim

Buradaki mobil veri kısıtlaması yaparak engelleyebilirsiniz.
  10. Korelmis

Satış 1 senelik Öğrenci Youtube Premium

Dediğin şekilde ise papara ile bireysel fiyat 15 liraya denk geliyor. Senelik 20 lira için böyle bir fanteziye gerek var mı acaba?
  11. Korelmis

Soru MiRoom Sürüm Seçimi

3 senedir bu sürümü kullanıyorum. En büyük sorunu ziraat mobildeki 4 rakamları uygulama üzerinde gönderememek. Tarayıcıdan oturum açıp 4ten büyük haneli rakamları gönderiyorum. Onun haricinde gayet stabil bir rom. Ben memnunum.
  12. Korelmis

Satıldı Ugreen USB Type-C 5A Data ve Şarj Kablosu

Ürünler satıldı mı?
  13. Korelmis

Çözüldü Bu simgenin anlamı nedir

Hocam baktım klonlu bir uygulama yok, zaten simge de kayboldu. Teşekkür ederim ilginiz için.
  14. Korelmis

Klon uygulama yok hocam
  15. Korelmis

Volte simgesinin yanında iki halkanın anlamı nedir?
Üst Alt