koraygundogdu kullanıcısının son içeriği

1. koraygundogdu

Yardım Mi 6x Sahte Rom sebebiyle Bootloader kilidi acamıyorum

Teşekkür ederim yazınız için miui10 çin stabil romunu kurdum onda bugün kapanma olmadı sadece sabah 2 defa kapandı blutooth a bağladım diye. şükür artık olmadı. iyi niyetli bir arkadaşla konuştum o halledecek bootloader kilidi açıldığında.
  2. koraygundogdu

Rom Mi 6x MIUI 10 yükleme

Arkadaşlar merhaba mi6x sabihibiyim cihazı redmi note 5 fake romu ile almıştım. dün itibariyle çin stabil miui_MI6X_V10.2.1.0.ODCCNXM_f5bf383a66_8.1 romunu kurdum. şu an bootloader kilidinin açılması için başvuru yaptım. 360 saat diyor. kontrol ettiğimde anti 4 yazısı var. ben şimdi bu romdan...
  3. koraygundogdu

Yardım Mi 6x Sahte Rom sebebiyle Bootloader kilidi acamıyorum

Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var. burda belirtilenleri yapıyorum. officalmiuirom.zip e girip 9.5.7 china stable rom u kurmaya çalışıyorum ama başka rom deneyin diyor. önyükleme kilidi açık olmalı yazıyor. acaba üstteki arkadaş rainmann in resimde gösterdiği yeşil stable chin romunu indirip...
  4. koraygundogdu

Diğer Kvk garantili cihazlarda rom değişikliği ile ilgili KVK cevabı..

arkadaşlar selam cihazlara root attınız diyelim orjinal yazılım yükleseniz dahi yine tespit edebiliyorlar mı root ve yazılımın değişip değişmediğinİ
  5. koraygundogdu

Yardım Telefonunuzun sesini orta seviye bir dap'ın üstüne çıkartın

Bu işlere yabancıysanız bulaşmayın cihazınız çökebilir.ama bununla ilgili yaptığım işlemleri kısa sürede youtubede anlatacağım. İlk telinizin bootloader klidini kaldırmalısınız 2. Twrp yani recovery yüklemelisiniz bunu da hangi telefon modelini kullaniyosaniz onun adi ya da numarasindan...
  6. koraygundogdu

Merhaba malesef hocam o sesi iyilestiriyor sadece. Sesi arttirmaniz icin viper4 arise kurmalisiniz
  7. koraygundogdu

Yardım MI6 rom değiştirememe

tamam hocam teşekkür ederim sağ olun yanıtınız için =)
  8. koraygundogdu

hay maşalllah :) peki hocam ResurrectionRemix bu romda bile aynı şeyi yaşıyorum hocam kuruyor fakat rom kurulum ekranına gelemiyorum
  9. koraygundogdu

cihazda wipe işlemlerini yaptım. bootloader de açık hiç bir şekilde olmuyor sürekli rom yüklerim root atarım ama ilk kez böyle bir durum yaşıyorum.
  10. koraygundogdu

Merhaba dostlar uzun yıllardır severek miui kullanıyorum. şu an mi6 kullanmaktayım ama ilginç bir durum yaşıyorum. miflash ile global rom kurdum cihaza ardından 3.1.1.1 twrp kurdum fakat ne hikmetse twrp üzerinden eudaki romlara geçiş yapmak istediğimde romu kuruyorum mi logosu ve altta ...
  11. koraygundogdu

silmen için cihazında root varsa ROM Toolbox Lite indir ordan her gereksiz şeyi silebilirsin. bu yüklediklerinin hiç biri olmaz nougat da sorunlu. driver hatası alan arkadaşlar ancak SoundModAromaInstaller.zip bunu yüklerlerse sorun çözülür ;)
  12. koraygundogdu

Mi6 bekleme modunda şarjın su gibi gitmesi

merhaba arkadaşlar mi6 kullanıyoyum fakat beni rahatsız eden bir durum var. hem çin romunda hem de eu haftalık romunda anlamadığım bir şekilde akşam 12 den 6 ya kadar bekleme süresinde %9 şarj yemiş bazen de cihazı saat 8-9 beklemeden açtığımda değer artabiliyor. %10-12 arası kontrol ettiğimde...
  13. koraygundogdu

Satış xiaomi fiyatları neden böyle tavan?

mi6 fiyatları tamam karaborsa'da 1800-2000 i normal karşılıyorumda. ama şu önsipariş olayı tamamen saçmalık. saçmalığına gelirsem ben zamanında önsiparişle aldım xseller adlı satıcıdan adama sadece 100 lira kapora bıraktım ve ürünü çinden bu şekilde getirtti. şimdiki satıcılara bakıyorumda...
  14. koraygundogdu

Hocam sesi de arttırıyor. bir çok ayar var programın içinde.. program ses kalitesini arttırıyor ve sesi dengeli bir hale getiriyor. her telefon için oluyor programlar burda önemli olan dolby atmos ve viper4 ün android sürümünüzle uyumlu olması
  15. koraygundogdu

Bu ayarları uzun zamandır deniyorum ve elde ettiğim ses muazzam. orta seviye bir dap'dan daha iyi sonuçlar alıyorum. en son zx2 kullandım ve onun ses yapısına,dengesine yakın bir ses alıyorum desem inanmayacaksınız belki. aşırı dengeli ve muazzam bir ses alıyorum. Bunun için 3 programı da...
Üst Alt