koko355 kullanıcısının son içeriği

1. K

Yardım EDL MOD rom yüklemede mi flash ilerlemiyor

büyük ihtimalle çöp telefon. xiaomiden fiyat politikasından dolayı soğumuştum bir de bu sorun çıkınca mecbur alternatif markalara yönelicez, yenisini almak sanırım farz
  2. K

Yardım EDL MOD rom yüklemede mi flash ilerlemiyor

Merhabalar herkese, cihazım kendi kendine kapanmıştı. Hiç bir tepki vermiyor ben de test point ile EDL moda alıp miflash ile rom yüklemeye çalışıyorum fakat şöyle bir sorun var ki hiç ilerleme olmuyor. 3 adet fastboot romu denedim yine ilerlemedi. Çözüm yolu önerisi olan var mıdır 1 haftadır...
  3. K

Yardım Mi5 EDL mod mi flash hatası

Öncelikle selamlar hocam. 64 bit kullandığıma eminim fakat sizlerden ricam varsa sürüm 64 bit linkini aktarır mısınız
  4. K

miflash kurarken sürücü imzalama zorunluluğu çıkmıştı onunla ilgili olabilir mi? Bu arada sürücü imazalama zorunluluğunu hiç bir şekilde iptal edemiyorum
  5. K

qfil ile de denemiştim fakat hata vermişti. Şimdi romu c'ye atıp deneyeceğim bir de tavsiye ettiğiniz flashrom var mıdır stabil olarak
  6. K

Bu sürümle yapmıştım fakat 2 saatten uzun sürmüştü sonunda tamamlandı demişti hiç tepki vermemişti(2 kere denedim) şimdi de yine 300 saniye oldu gram ilerleme yok maalesef
  7. K

Yazılımsal mı yoksa donanımsal mı sorun hocam?
  8. K

Cihaz kendi kendine kapandı açıldı kapandı açıldı sonra komple kapandı. Şimdi ise hiçbir tepki vermiyor. EDL mod deniyorum fakat bir türlü flashlayamadım. USB'yi algılıyor fakat sürekli hata veriyor
  9. K

Maalesef yine böyle hata oldu
  10. K

Merhabalar telefonum brick oldu test point ile pcye bağlıyorum. Ardından miflash ile flash rom yüklüyorum fakat 10 saniye sonra hata vermektedir: set boot partition failed Yardımcı olur musunuz ne yapmam gerekiyor
  11. K

Satış DeepFlash Kablosu / EDL Kablosu

mi5 için uyumlu mudur hala edl moda girmekte sorun yaşıyorum test point noktaları bazen çalışıyor. Uyumlu ise almak istiyorum izmir içinde
  12. K

Yardım Mi5 Brick - Sadece PC Bağlayınca 9008 Portu var

Benim de mi 5 aynı sorun oldu. 3 gündür mi ekranında kalıyor fastboot ekranına geçmiyor test point kullandım 1-2 kere fastboota geçti sonra bootloader kildini açtım sonra tekrar fastboota girdi rom flashlarken hata verdi. Şimdi ise geçmiyor. Yardımcı olabilecek birileri var mıdır acaba
  13. K

Yardım Xiaomi Mi 5 telefonum kendini sürekli yeniden başlatıyor.

Aynısı benim de başıma geldi kendi kendine yeniden başlıyordu bazen açılıyordu çok kasıyordu. Sonra yeniden kendi kendine açılıyordu. Şuan ise hep mi ekranında kalıyor hiç açılmıyor. Ne ses açma power tuşu ne de ses kısma power tuşu iş görmüyor. Bataryayı takıp çıkardım düzelmedi. Sorunu...
  14. K

Yardım Mi 5 işlemci çekirdek sıkıntısı

Merhaba arkadaşlar telefon 2-3 gündür bildiğiniz kasıyor. Cpu-z programıyla baktım sonuçlar bu şekilde. Hiçbir şekilde yükseliyor. Maksimum 1.133e geldi alttaki iki çekirdek. Sorun nedir nasıl çözülür yardımınıza ihtiyacım var 1564179981 Arkadaşlar bunu yazdıktan sonra telefonu buzluğa koydum...
  15. K

Yardım Veri Kullanımı

++
Üst Alt