kokanche kullanıcısının son içeriği

1. K

Sohbet En ucuz, uygun root atılabilen telefon( internet hotspot için kullanılacak )

Merhaba; Telefon önerim maalesef yok ancak merakımdan soruyorum. Bahsettiğiniz tarife hangi operatörde ve ücretlendirmesi nasıl oluyor? Teşekkürler,
  2. K

MIUI 13 Redmi Note 9 Pro (joyeuse – Endonezya Kararlı V13.0.4.0.SJZIDXM

Merhaba; Endonezya fastboot Miui 13 yayınlanınca bende bu roma (SJZIDXM) geçiş yaptım. Eskiden pil menüsünün altında bulunan bu ekran süresi görme seçeneğini yeni romda bulamadım. Hangi bölümün altına koymuşlar? Teşekkürler,
  3. K

MIUI 13 Redmi Note 9 Pro (joyeuse) – EEA Kararlı V13.0.1.0.SJZEUXM

Merhaba; Kurduğunuz sürüm V13.0.1.0.SJZEUXM mi? EEA rom'da arama ve mesaj uygulaması orjinal Xiaomi mi? Teşekkürler,
  4. K

MIUI 12 Redmi Note 9 Pro (Joyeuse) - Tayvan Kararlı Rom V12.0.4.0.QJZTWXM İndirme Bağlantıları

Cevap için teşekkür ederim. Peki Endonezya romu ile Taiwan romu arasında kararlılık anlamında fark var mı? Hali hazırda uzun süredir Endonezya sürümü (QJZIDMX) kullanıyorum (Miui 12.0.5 / Android 10). Bir hard reset atasım var. Android 11'e de yükseltebilirim. Sizce son sürüm Endonezya mı...
  5. K

MIUI 12 Redmi Note 9 Pro (Joyeuse) - Tayvan Kararlı Rom V12.0.4.0.QJZTWXM İndirme Bağlantıları

Merhaba; Taiwan romunda arama ve mesajlaşma uygulaması olarak Xiaomi'nin kendi uygulaması mı yoksa Google uygulamaları mı kullanılıyor? Endonezya romuna kıyasla Taiwan romunda farklılık var mı? Teşekkürler, 1662537421 Merhaba; Taiwan romunda arama ve mesajlaşma uygulaması olarak Xiaomi'nin kendi...
  6. K

Yardım Silinebilir **

Silinebilir **
  7. K

Yardım Silinebilir **

Silinebilir **
  8. K

Yardım Efs silindi

Aynı sorun bende de var. Sabah bende konu açtım bu özelde. Efs yedeği benim de aklıma gelmişti ama arkadaş başka cihaz efs'si çalışmaz diyor yukarıda.. https://forum.miuiturkiye.net/konu/baseband-ucmus-redmi-note-9-pro.90610/
  9. K

Yardım Silinebilir **

Silinebilir **
  10. K

Rom Redmi Note 9 Pro Avrupa (EAA) Kararlı V11.0.4.0.QJZEUXM İndirme Bağlantısı

Merhabalar; İspanya'dan aldığım redmi note 9 pro cihazım Avrupa romu ile geldi. 10 gündür sorunsuz kullanıyordum. Ama dün ve bugün sabah hata aldım. Paylaşayım dedim. Cihazda herşey normalken bir anda şebeke gidiyor, wifi açılmıyor, sim kartı görmüyor. Yeniden başlatma vs işe yaramıyor. Ancak...
  11. K

Sohbet Redmi Note 9 Pro Kullanıcı Yorumları

Dedikleri gibi ghost screen olmaması için Tianma panellerde yeniliğe gittilerse TWRP'de dokunmatiğin çalışmıyor olmasını anlayışla karşılamak lazım. TWRP içine Tianma'nın yeni nesil sürücüsünü koymak lazım ki (kabaca bu şekilde ifade edebildim) TWRP sorunsuz çalışabilsin diye düşünüyorum...
  12. K

İnceleme Redmi Note 9 Serisi Karşılaştırma ve Kıyaslama [Sürümler Arası]

Hayır yahu :-) Bildirim sekmesinde NFC için açma/kapatma butonu var.
  13. K

Rehber Redmi Note 9s - Magisk ile Root

Merhaba; Cevap için teşekkür ederim. Ben custom rom kurmak amacında değilim. Tek derdim cihazımın (tianma panel + joyeuse) yurt dışı cihaz olması mevzusu. Demek ki TWRP ile Magisk kurulabiliyor. Bu demektir ki repear işlemi de yapılabilir. Umarım yanılmıyorumdur. Güncellemeye izin vermesi de...
  14. K

Yardım pilin daha uzun daynması için yapmak gerekenler

Pil kapasiteniz ne kadar yüksek olursa olsun, cihazınızda hızlı şarj desteği de olsa telefonunuzu 1 amperlik normal şarj cihazları ile yavaş yavaş şarj edin. Tecrübeyle sabittir ki benzer kullanımlarda, hızlı şarj ile şarj edildiği zamana kıyasla daha uzun süre batarya dayanımı oluyor..
  15. K

Rehber Redmi Note 9s - Magisk ile Root

Merhaba; Panel modeliniz nedir? Tianma mı? TWRP her işlevi yapıyor mu? sorun var mı?
Üst Alt