klem123 kullanıcısının son içeriği

1. klem123

Çözüldü Mi 8 Brick Mevzusu (12.05.2019) --- (ÇÖZÜLDÜ)

istanbulbalisi Mi8 lite brick Uzaktan bağlantı ile çözemedik. Adresine kargoladım 1 günde brick sorununu çözdü geri gönderdi. Güvenilir.
  2. klem123

Yardım Xiomi 8 lite 8.1 xposed framework hatası

Öylede denedim aynı açılmıyor tel sdk kurduktan sonra. Root checker ile kontrol ettiğimde magisk ile yaptığım root düzgün root edilmedi gözüküyor. Başka yöntem var mı acaba
  3. klem123

Yardım Xiomi 8 lite 8.1 xposed framework hatası

Merhaba cihazım xiomi 8 lite. Twrp kurdum xposed için frame sdk 27 kurarken mi boot ekranında kalıyor. Cihaz açılmıyor.Yardımcı olabilecek var mı?
  4. klem123

Yardım Mİ5'E MIUI8 yükledim ancak türkçe yok. Yardım lütfen

unlock işlemini yaptım ne kadar sürede onay gelir acaba
  5. klem123

bilgi için teşekkürler. peki unlock yapmaya gerek var mı
  6. klem123

evet fastboot ile denedim olmadı. link verebilir misiniz global rom için. ben bu siteden en üsteki romu indirdim MIUI ROM for Xiaomi Mi 5 - MIUI Downloads - Xiaomi MIUI Official Forum
  7. klem123

cevap için teşekkürler ancak global olanı indiriyorum ancak yukarıda belirttiğim gibi recovery ve miflash ile hata almaktayım. bende yüklü olan MİUİ8 8.5.3.0 (NAACNED) bu zaten global olan değil mi?
  8. klem123

merhaba arkadaşlar. Mi5 cihazına miui8 yükledim ancak türkçe dil desteği yok. sadece ingilizce arapça ve çince var. nasıl türkçe yapabilirim.aşağıdaki yöntemleri denedim ancak olmadı -Recovery ile rom indirip kurmaya denedim can't verfy hatası aldım -fastboot romu indirip onu denedim flash...
Üst Alt