klacid63 kullanıcısının son içeriği

1. K

Yardım redmi note 10 pro güncelleme sonrası açılmıyor

1660244486 mi flash yok ama bulurum bide onu deniyeyim inşallah olur sağolasın dostum
  2. K

Hocam o dosyayı indirdim fastboot moduna aldım çift tıklanması gereken yeri tıkladım ama açılmıyor 1660243133 mi topols la romda yükledim flashlandı yani ama yine açılmıyor maalesef
  3. K

Merhaba arkadaşlar aynı sorun bende de mevcut burda yazılanları yaptım maalesef açılmadı lütfen yardım
  4. K

Rehber Poco X3 NFC Orange fox Recovery ve Miui Launcher Kurulum

evet açık teşekkür ederim
  5. K

Rehber Poco X3 NFC Orange fox Recovery ve Miui Launcher Kurulum

merhaba sadece twrp kurmak istiyorum mümkün mü
  6. K

Rom --V5 ÇIKTI--MIUI 12 Android 9 Eu Rom for MiMax2 TEAM BEAST v5.0-

eyvallah teşekkür ederim
  7. K

Rom --V5 ÇIKTI--MIUI 12 Android 9 Eu Rom for MiMax2 TEAM BEAST v5.0-

merhabalar mi note yüklesem olurmu
  8. K

Recovery [Android 10] Mi Note 10 / Pro / Mi CC 9 Pro - Twrp 3.3.1-4 Tek Tuş Yükleme Aracı

arkadaşlar burdaki twrp yi yükleyemiyorum hep hata veriyor cihaz mi note 10 lütfen yardım
  9. K

Rom MiuiMiX 20.3.26 Beta / Stabil Rom İndirme Bağlantıları

merhaba arkadaşlar poco f2 pro için yokmu teşekürler
  10. K

Yardım Kulaklık cızırtı sorunu

cızırtı kulaklık kaynaklı değil bende telefonu sıfırladım oldu şimdi twrpden data format attım düzeldi
  11. K

Rom MiuiMiX MIUI 12 Stabil ve Haftalık Rom Poco X2/Redmi K30

peki poco f2 proya yükleyebileceğim rom linki verebilirmisin?
  12. K

Rom MiuiMiX MIUI 12 Stabil ve Haftalık Rom Poco X2/Redmi K30

yeni poco f2 pro aldım bu romu yükleyebilir miyim ses kesilme sorunu bunda yokmuş kullanan arkadaşlar yazmış
  13. K

Yardım Ses kendi kendine kısılıyor

ama sanırım ben buldum geliştirici özelliklerinden mutlak sesi devre dışı bırak çentiği aktifse pasif yap düzeliyor sanırım
  14. K

Yardım Ses kendi kendine kısılıyor

bende de aynı sorun mevcut ama kimse daha cevaplamamış
  15. K

Rom [Android 10] Mi 9 Pro 5G - Xiaomi.eu MIUI 11 v20.3.19 Beta / v11.0.3.0 Stabil Rom İndirme Bağlantısı

arkadaşlar bunu mi 9 a kursak olurmu acaba 1576526037 arkadaşlar bende mi 9 var aldığımda global rom yüklüydü güncelleme de alıyordu imei attık ve miui 11.0.3.0 kararlı rom var bunu hiç beğenmedim hiçbir güncelleme de almıyor bu paylaştığınızı yüklersek olur mu teşekürler
Üst Alt