Kjaer1 kullanıcısının son içeriği

1. K

Haber Xiaomi 12 Serisinin Türkiye Fiyatı Açıklandı. Buyurun Bekleyen Arkadaşlar.

İmei kaydında yakın zamanda yurtdışı çıkmış olmak gerekiyor muydu, yurtdışı fiyatı yarı yarıya
  2. K

Yardım Pc telefonu görmüyor

Aynen vermiyor ses geliyor ama hiçbir şekilde cihaz görünmüyor 1637505277 Bu romda yok ki geliştirici ayarları menüsü
  3. K

Yardım Pc telefonu görmüyor

Mi 10t cihazıma pixel rom yükledim fakat pc ye bağladığımda dosya aktarımı seçilmiş olmasına rağmen pc telefonu görmüyor. Tamamen rom kaynaklı diye düşünüyorum, başka cihaz taktım görüyor. Miui romlardada kendi cihazımda sorun yok. Çözüm var mıdır?
  4. K

Soru İmei işlemi sonrası batarya süresi

Merhaba, mi 10t cihazıma imei işlemi yapıldı. İşlemden sonra batarya sürem kısaldı diye düşünüyorum. Böyle bir şey mümkün mü, teknik olarak karşılığı var mıdıır ?
  5. K

Yardım Mİ 10T Twrp rom yüklüyorum açılmıyor, mi flashta flash sparse crclist error hatası veriyor

Arkadaşlar benimle aynı sorunu yaşayan var ise fastboot rom atma sorununu araştırdım buldum. flash.all dosyasını notepad ile açıp aşağıdaki komutların başına REM ekliyoruz. Ben bu şekilde kurulum yaptım yaklaşık 321 saniye sonunda hata vermiş olmasına rağmen fastboot rom sorunsuz kuruldu bende...
  6. K

Yardım Mi 10t format data yapılmıyor

Selamlar arkadaşlar, mi 10t cihazımda forumda yer alan son sürüm twrp 3.4.2b yüklü fakat format data işlemi yapamıyorum. Görseldeki hatayı alıyorum, bilgisi olan var mı? Rom yüklerken de hata veriyor ama rom kuruluyor wipe cache dalvik yapılıyor. 2.görselde rom yüklemeye aittir.
  7. K

Yardım Mİ 10T Twrp rom yüklüyorum açılmıyor, mi flashta flash sparse crclist error hatası veriyor

Hocam yardım için teşekkürler. Daha birkaç gün önce note 9 pro cihaza sorunsuz fastboot rom yükledim. Farklı yaptığım bir şey yok, mi 10t de sorun yaşadık. Bu olaydan sonra bir süre deneme yapmam :)
  8. K

Rom Mi 10T-Mi 10T Pro-Miui 12.6 -21.10.20 Android 11-Eu Beta Weekly Rom

Bende de böyle wipe ve format data da sorun çıkıyor mu sizde
  9. K

mi flash ile bir türlü olmadı fastboot atamadım, başka twrp sürümü denedim sonunda oldu. fakat mi10t twrpleri halen sorunlu heralde wipe-format data işlevlerinde hata aldım hep. sonunda eu rom kuruldu çok şükür
  10. K

hocam yeni sürümde de denedim yine aynı hata daha önce mi9t pro cihazımda çok defa yükledim fastboot rom bir sorun çıkmamıştı. videodakilerin aynısı yapıyorum olmuyor. cmd yönteminin de aynısını yaptım cmd penceresi açılıp kapanıyor hemen.
  11. K

ekran görüntülerini yükledim hocam mi flash 2016 da da aynı hatayı veriyor. c dizininde sparse masaüstünde antirollback hatası
  12. K

denedim hocam yine aynı hatayı veriyor. twrp yönteminde de yine reset atıyor twrp ye giriyor maalesef
  13. K

öncelikle tşk hocam, miflash yönteminde dosya adını değiştirip c sürücüsünün altında deniyorum flash sparse crclist error hatası veriyor. masaüstünde deniyorum bu sefer antirollback check error hatası veriyor olmuyor. dosya adını apollo yaptım mesela.
  14. K

merhaba arkadaşlar cihazım mi 10t bl kilidi açık, eu rom 20.1.6 sürüm yüklüydü twrp ise 3.4.2b yüklü. eu rom 20.1.13 yükleyemeyi denerken wipe ve format data ekranlarında hata aldım, wipe ekranında change file systemden depolama formatını değiştirdim ama ne yaptım tam hatırlamıyorum. bundan...
Üst Alt