kizilirmak kullanıcısının son içeriği

1. kizilirmak

Rom Miui MS_7.4.27 ( Mİ5S )

Üstad bunda da Türkçe var mı bir de multirom mu bu mu hangisini tavsiye edersin MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. kizilirmak

Rehber mi 5 s parmak izi okuyucusu

8.2.1 de parmak izinde hala sorunlu MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. kizilirmak

Rom Multirom_Mi5S_7.4.20

Parmak izi nasıl bi ROM da MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. kizilirmak

Otg ile usb yi nasıl okutabilirim

Gerekli aparat varsa otomatik okur MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. kizilirmak

Satış Satılık Xiaomi mi5 siyah 3 - 64

Birisi daha özel den yazdı kardeş ona 1350 dedim sana olacak son rakam odur
  6. kizilirmak

Satış Satılık Xiaomi mi5 siyah 3 - 64

Satılık Siyah mi5s 1399 TL Telefon 1,5 aylık ilk günkü kadar jilet gibi temiz. Hiçbir sorunu hatası yoktur. 3 gb ram 64 gb rom modelidir. Snapdragon 821 işlemci Telefonun kutusu tamdır. İmei kayıtlı bootloader kilidi açıktır. Çizik Vuruk Vs hiçbir şey yoktur 10 üzerinden 10 alır. Silikon...
  7. kizilirmak

Satılık 1.5 aylık mi5s siyah 3 ~ 64

Niyazi pazarlık payı da olmasın mı alana 1375 verecem :) Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  8. kizilirmak

Android 7 ve güncelleme

Silinir
  9. kizilirmak

Satılık 1.5 aylık mi5s siyah 3 ~ 64

Merhaba arkadaşlar mi5s cihazım satılıktır. 3 gb ram 64 gb bellek siyah modelidir. Sıfırdan hiçbir farklı yoktur. İsteyene silikon kılıf ve ekran koruyucu da verilir. Üzerinde eu rom vardır İmei kayıtlı ve bootloader kilidi açıktır. Fiyat 1450 TL
  10. kizilirmak

Android 7 ve güncelleme

Çok eskiden beridir miui kullanıyordum çeşitli cihazlarla ama Mi5 ile aşık olduğum mi den mi5s ile cihazı duvara çarpmamak için kendimi zor tutuyorum. Global olarak tanıtılan ve satışı yapılan bir cihazın bu mal bir duruma düşmesi resmen rezalet MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. kizilirmak

Mi5s Parmak izinin en iyi olduğu rom hangisi

Örnek rom linki var mı peki?
  12. kizilirmak

Küfür yazmadım cnm [emoji16] bu arada tavsiye edebileceğiniz custom rom ne var. Mümkünse yine miui altyapısı kullanan
  13. kizilirmak

Bende şimdi 7.3.16 var ve 7.3.9 arasında changelog olarak fark yok parmak izi okuma da iyileşme yada kötüleşme de yok bir şeyi bir sürümde yapıp diğerinde yok etmek anlamsız doğrusu Ya tmm bir Apple kadar olmasında bir mi5 kadar olsa yeterdi
  14. kizilirmak

Bunu duydum ama bu kadar saçma olamaz yani her seferinde parmak yalatan ultrasonik bir teknoloji çok çok süper Yönetim Notu : Bu mesaj forum kurallarına aykırı ifadeler barındırması nedeniyle yeniden düzenlenmiş, mesaj sahibi uyarılmıştır.
  15. kizilirmak

Al benden de o kadar
Üst Alt