kisacaec kullanıcısının son içeriği

1. K

Yardım mi 6 donma

Aynı sorun benim telefonda da var. Global sürüm. Bazen stabil çalışıyor. bazende kafayı yiyiyor. Tuş kilidini kapatıp açınca düzeliyor, sonra tekrar devam ediyor. Bu sorun kronikleşti. Daha önce böyle bir problemle karşılaşıp düzelten olmuş mudur? olmuşsa bize de bilgi verirlerse seviniriz.
  2. K

Madalya MIUI Sever Madalyası Kazanın

madalya için teşekkürler
  3. K

Yardım Mi6 cihazım hızlı şarj özelliği gitti hiç dolmuyor

şarj kablosunu değiştir. oda çözüm olmazsa şarj başlığını değiştir. ampere programında 2000mA - 3000mA arası olmalı
  4. K

Yardım Mi6 cihazım hızlı şarj özelliği gitti hiç dolmuyor

Ampere Programını kurup kaç amperle şarj dolumu yaptığına bakın. Eğer düşük çıkıyorsa şarj makinesi ve kablosunu kontrol edin.
  5. K

Yardım Mİ6 dokunmatik ekran sorunu

Tavsiyeleriniz için teşekkürler. Bende Tuş kilidine geçip tekrar açınca sorun ortadan kalkıyor. Ancak sürekli aynı oluınca bir süre sonra baymaya başlıyor. Yazılımsal bir problem diye düşünüyorum. Çünkü önceden öyle bir problem yoktu.
  6. K

Yardım Mİ6 dokunmatik ekran sorunu

Telefon bazen dokunmatik ekran hareketlerini algılamıyor ve kendiliğinden menüler arasında geziyor vs. tuş kilidini açıp kapayınca geçici bir süre düzeliyor sonra tekrar bozuluyor. Aynı sorunu yaşayıp çözüm bulan var mı?
  7. K

Madalya MIUI Sever Madalyası Kazanın

teşekkürler...
  8. K

Çözüldü Temalar uygulaması bildirimi

bende aynı sorundan muzdaribim. çözümü bilen arkadaşlara şimdiden teşekkürler...
  9. K

Yardım Mi 6 açılmıyor

Benimde geçen gün aynı sorun oldu yaklaşık beş dakika aynı hatayı aldım hiç karışmadım kendiliğinden düzeldi. Yanlız ben orjinal hali ile kullanıyorum.
  10. K

Soru Mİ A2 Lite Pil Yüzdesi Gösterme

Sadece bildirim çekmecesini aşağı indirdiğimizde yüzde görünüyor. fakat bildirim çekmecesi açılmadan çentikte pil yüzde görünmüyor.
  11. K

Soru Mİ A2 Lite Pil Yüzdesi Gösterme

Mİ A2 Lite Pil Yüzdesi Gösterme kısmını nereden açabilirim. Aradım taradım bulamadım. yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
  12. K

Yardım Telefon kendiliğinden açılı kapanıyoelr

Twrp vs hiç bişey yok. Global rom yüklü. Şimdilik açıldı. Sorun devam ederse bunları uygulayacağım. Yardımlarınız için teşekkürler.
  13. K

Yardım Telefon kendiliğinden açılı kapanıyoelr

Mi 6 telefonum gayet normal çalışırken kendiliğinden kapanıp açılmaya başladı. Ki açılmıyor tam olarak sadece mi yazısı gelip ekran kapanıyor sonra tekrar aynı yazı süreç öyle devam ediyor. Yardımcı olabilecek var mı? Daha önce kimsenin başına geldi mi bu durum?
  14. K

Güncelleme MIUI 10 - [8.9.20] Global Beta ROM Güncellemesi

Mi Mi8 rus romda ise yine de güncelleyici üzerinden yapabilir miyiz?
Üst Alt