Kingztanbul kullanıcısının son içeriği

1. Kingztanbul

Soru OnePlus 8T

ekran kırılmalarında orjinal ekran bulunabiliyor belirli satıcılar mevcut ancak diğer parça sıkıntılarında arkadaşın dediği gibi zorlanabilirsiniz. Ancak kolay kolay arıza veren cihazlar değildir Oneplus'lar. Bu yüzden gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Geri kalan kısım da sizin şansınıza...
  2. Kingztanbul

Çözüldü One plus 8 pro in2021

google play'den oxygen updater'ı seçiyorsunuz. uygulamayı açıp ayarlar'dan hindistan romu istediğiniz için oneplus 8t(india) güncelleme metodunu'da open beta (full) olarak seçiyorsunuz. daha sonra en soldaki alttaki aşağı ok sekmesine basıp ana ekrana gelin. yukarı çekip yenilediğinizde open...
  3. Kingztanbul

Çözüldü One plus 8 pro in2021

şimdi cümlenizde anlatım bozukluğu var, beta sürümden stabil'e mi geçeceksiniz yoksa tam tersi mi? stabil'den betaya geçişte veriler silinmez ama tersi işlem rollback (geri dönüş) olarak geçtiği için verileriniz silinecektir. stabilde iken yedek alırsanız gene o yedeği kurarsınız geri dönüş sonrası
  4. Kingztanbul

Rehber [Android 11/10] OnePlus Modelleri için VoLTE - VoWifi Aktif etme Rootsuz

coloros için root atmak gerekiyor, biraz meşakatli,sırf bu yüzden oxygen'e geri döndüm
  5. Kingztanbul

Çözüldü Oneplus 8 pro color os yükleme hakkında

android 11 son betayı da yayınladı ve beta sürecini tamamladı, şimdi bu sürüm beta olarak mı kalacak temmuz güncellemesini de içeren final sürüm gelmeyecek mi yani :) android 11 final sürümü için konuşuyorum
  6. Kingztanbul

Çözüldü Oneplus 8 pro color os yükleme hakkında

google tabanlı bir sıkıntı olmuş olabilir hocam şimdi durum nasıl? düzeldi mi..
  7. Kingztanbul

hocam sürücüyü kontrol edin aygıt yöneticisinden qualcomm hs usb diagnostics 9091 sürücüsünü seçin. bende o şekilde sorunsuz çalışıyor pdc
  8. Kingztanbul

ayarları doğru yaptığınıza eminseniz eğer o uyarı bende de çıkıyor. pdc'yi yönetici olarak çalıştır dedikten sonra giriş yapıyor. Uygulama kaynaklı bir uyumsuzluk. bazen kendi kendine kapansa da işlemi sorunsuz hallediyorum :)
  9. Kingztanbul

malesef her güncelleme sonrası pdc ayarını baştan yapmak gerekiyor. Oneplus yazılımına türk operatörlerinin modem ayarlarını ekleyene kadar böyle devam edecek
  10. Kingztanbul

hocam ekranda hd yazısını görüyorsanız dert etmeyin volte var demektir. keza vowifi aramalarında da wifi simgesi görünür arama ekranında. bunlar mevcut ise ayarlarınız tamam demektir. geri kalan görünmeme kısmı vs de 9pro yazılımı ile ilgilidir ama o da çözülür illa ki :)
  11. Kingztanbul

Soru Oneplus 8t Color OS kullanan varmı?

anladım hocam ben betayı indirdim bekliyorum daha yükleme yapmadım eğer stabile geçişte sıfırlama olursa onunla da uğraşmak istemiyorum tekrar açıkçası. o yüzden duruma göre biraz daha bekleyebilirim :)
  12. Kingztanbul

Rehber OnePlus VoLTE - VoWifi / Oneplus 8 Serisi Desteklenmektedir

Modem ayarı yapmanız gerekir gene. Oneplus malesef Türk operatör ayarlarını yazılımda tutmadığı için böyle Manuel ayar yapmak gerekiyor.
  13. Kingztanbul

Rehber OnePlus VoLTE - VoWifi / Oneplus 8 Serisi Desteklenmektedir

Anladım hocam arkadaş Türk Telekom'da da sorunsuz olduğunu yazmış. Kullanabiliriz o zaman artık :)
  14. Kingztanbul

Soru Oneplus 8t Color OS kullanan varmı?

Şimdiki sürümden stabil'e direkt geçiş olacak mı acaba yoksa gene msm'den flash mı atmamız gerekecek. Kendi içinde güncellenir umarım
  15. Kingztanbul

9 pro'da android 11 ile gelmiyor mu? çalışması gerekir bu yöntemin. sürücüleri kontrol edin hocam qualcomm'un. Aygıt yöneticisinde oneplus hs usb msm ve hs usb mdm ile başlayan iki farklı sürücü seçip kaydedin. Ve tekrar deneyin.
Üst Alt