kimsara kullanıcısının son içeriği

1. K

Yardım Mi A1 Gizli Arama Ayarları?

Merhaba. Mi A1 telefonumda, telefonuma gelen gizli arama ayarlarını değiştirmek istiyorum ama Ayarlar menüsünden bulamadım. Eğer gizli arama gelmesi kapalı ise bunu değiştirmek istiyorum çünkü numaramın ekli olduğu Twitter hesabımdan doğrulama kodu gelmesi için arama gelmiyor. Hattım Vodafone ve...
  2. K

Çözüldü XIAOMI Mi A1 Kapanmıyor

Bir daha olursa -ki umarım olmaz- denerim bunu. Teşekkürler.
  3. K

Yeniden başlat yapmadım, Direk kapat dedim ama yarım saat ekranda simge döndü durdu. Dediğinizi de yapmaya çalıştım ama maalesef hiç bir komutu algılamadı. Yine sadece power tuşuna uzun bastığımda kapama/yeniden başlatma/ekran görüntüsü alma seçenekleri çıktı ama ekran algılamadı. Sim yuvasını...
  4. K

Telefonu 2017 Aralık'tan beri kullanıyorum ve bugüne kadar hiç bir sorunu olmadı. Az önce, ilk önce wifia bağlanmadı ben de kapatım açayım dedim Türk usulü ama şu an kapanmıyor. Ekranda ''kapanıyor'' yazısı var ama resmen tıkandı telefon. Normalde ekranı kapatır gibi power tuşuna basıyorum...
  5. K

Çözüldü Mi A1 Kapanmıyor

Telefonu 2017 Aralık'tan beri kullanıyorum ve bugüne kadar hiç bir sorunu olmadı. Az önce, ilk önce wifia bağlanmadı ben de kapatıp açayım dedim Türk usulü ama şu an kapanmıyor. Ekranda ''kapanıyor'' yazısı var ama resmen tıkandı telefon. Normalde ekranı kapatır gibi power tuşuna basıyorum...
Üst Alt