kimkiduk kullanıcısının son içeriği

1. K

Satış __SEFA__ Global Teknik Servis Ve İkinci El Cihaz Satışı

Sefa bey sattığı cihazın arkasında durur hocam. Buraya yazana kadar, Sefa beyi arayıp telefonun imei yüzünden kapandığını söyleseydiniz, size cihazı kargoyla gönderin yeni imei atıp geri size yollayayım diyecektir.
  2. K

Rom MIUI 9 - 8.1.11 Global Beta ROM Güncellemesi

redmi 4x yükselttim. Takılmalar var. Önce ki akıcılığı yok. Uygulama arası geçişler (değiştirici) sayfaları daha önce her sayfanın köşeleri yuvarlak şekilliydi ve çok daha güzel görünüyordu. Bu güncellemeden sonra tekrar keskin köşeli oldu,görüntüsü güzel değil. Önce ki hali çok daha havalıydı.
  3. K

Rom MIUI 9 7.12.1 Global Beta ROM Güncellemesi

Redmi 4X cihazımın bu güncellemeden sonra batarya performansı düştü. Telefonun hızlanması vs gibi bişey yok. Hızı kullanımı aynı fakat batarya performansı ciddi düştü.
  4. K

Rom MIUI 9 7.10.12 Global Beta ROM Güncellemesi

ota olarak gelmeyebiliyor. Ben xiaomitool ile kilidini açmadan yükseltme yaptım. veriler silinir elbette. Kullanalı beridir önemli bir problem yaşamadım. gayet güzel kullanılıyor akıcı. Sadece ekran parlaklığı mevzusu otomatikte pek iyi çalışmıyor gibi. Karanlıkta,ışıkta kendim el atmak zorunda...
  5. K

Rom MIUI 9 7.10.12 Global Beta ROM Güncellemesi

Redmi 4x miui 9 beta ile Android 7.1.2 oldu hocam. Nasıl Android 7 yok ?
  6. K

Satış __SEFA__ Global Teknik Servis Ve İkinci El Cihaz Satışı

Pazar günü sipariş ettiğim REDMİ 4X cihazım tam istediğim gibi eksiksiz olarak bugün elime geçti,denemelerini yapıyorum. Sefa bey dürüst ve ilgili bir satıcı alışverişimiz devam edecek, şimdiden çok teşekkürler.
Üst Alt