KillerMasteR kullanıcısının son içeriği

1. K

Yardım Mi 6 parmak izi kayboldu

Aynı sorunu dünden beri bende yaşıyorum. Kendi orjinal romla denedim olmadı. Pixel rom yükledim. Ondan da aynı olayı yaşadım. Çözümü bulamadım
  2. K

Soru unlcok programı ve son sürüm rom

telefonu 4 cep telefoncuya verdim yapamadılar. Ben deneyim dedim ve internetten araştırarak bilgi toplayarak ve sizden yardım alarak yaptım sonunda Yardımlarınız için teşekküler...
  3. K

Soru unlcok programı ve son sürüm rom

mi 6 cihazım kilidini açmak için unlcok programı ve son sürüm rom indirmem lazım ama internet sitesinden indirilmiyor yardımcı olabilicek varmı
  4. K

MIUI 12 Mi 6 - Xiaomi.eu MIUI 12 v20.6.18 Beta Rom İndirme Bağlantısı

Bataryayı yeni mi aldınız. Benim batarya eski yeni batarya almayı düşünüyorum da
  5. K

Rom Mi6 Global Kararlı Rom V11.0.6.0 PCAMIXM İndirme Bağlantıları

Ben oto yükledim açma kapama sesleri otomatik kendi kendine kapanıyor bazı programları ayarladıktan sonra eski ayarlarına geri dönüyor
  6. K

Rom Mi6 Global Kararlı Rom V11.0.6.0 PCAMIXM İndirme Bağlantıları

Ben yükledim açma kapatma sesleri gitti
  7. K

Yardım Mi6 mikrofon ses ahize hoparlör sorunu

Aleyküm selam bende mi 6 kullanıcısıyım Benimde telefon aramalarında sesler çok az geliyor başka bir sorunum yok çözümü bulamadım
  8. K

Rom Miui güncellemesi

Başka rom yüklemiştim 1567430157 Miui 11 ne zaman gelicek bilginiz varmı peki
  9. K

Rom Miui güncellemesi

Mı 6 global sürüm 9.6.27
  10. K

Rom Miui güncellemesi

Miui güncellemesi artık gelmiyor nedenini bilen var mı
  11. K

Yardım Sim kart nasıl etkinleştirme yapılıyor

Bana yardım edecek var mı Sim kart etkinleştirme bir türlü yapamadım şimdiden 45 tl gitti
  12. K

Yardım Mi 6 Twrp üzerinden çin ve Miui TR den başka rom yükleyemiyorum

merhaba mi 6 cihazım var. 骚逼汪公益项目-自动化编译ROM bu linkten rom yükledim. Rom çince olduğunu görünce cihazın kendi romunu yüklemeye karar verdim. ne yaptımsa bir türlü beceremedim orjinal romu yüklemesini burda 2 tür hata alıyorum ve cihazın kilidi açıktır. 1.TWRP yüklemeye çalışdığımda system...
  13. K

Yardım Mi 6 global rom yüklenmiyor

hocam bootlader kilidim açık
  14. K

Yardım Mi 6 global rom yüklenmiyor

bu şekilde duruyor 1556820000 hocam sabaha kadar sürecek sanırım hep aynı yerde kalıyor
Üst Alt