kikiduyulovme kullanıcısının son içeriği

1. K

Soru Poco F1 güncelleme

arkadaslar merhabalar pocophone için miui12.5 yada MIUI 13 güncellemesi getiren romlar varmı eu miroom gibi ben bulamadım da 1645893064 Arkadaşlar YouTube'dan buldum telegram sayfası talimatları bunlar anladığım kadarıyla ilk wipe sonra rom sonra karnel sonra dfe sonra bitiş bi sıkıntı yaratır...
  2. K

Yardım Türkçe yama

Beyler selamün aleyküm telefonum rootlu olduğundan temalarda Çin'ce temalar ben bunu nasıl Türkçe yada İngilizce olarak indire bilirim şimdiden teşekkürler yardımınız için
  3. K

Soru orjinal ekran

selamun aleykum arkaslar bugun telefonun ekranını kirdim internette fiyatlarina bakiyorum birisi orjinal 370 diyor digeri 250 diyor bunlarin orjinal olup olmadigini nasil anlayabiliriz simdiden tesekkurler
  4. K

Yardım trwp ile ilgili

hocam ben dediğinizi yaptım mont dan simdide böyle bir hata verdi
  5. K

Yardım trwp ile ilgili

hocam lütfen bir yerden ulaşalım birbirimize yardım edin bana gözünüzü seveyim
  6. K

arkadaşlar acil yardım lazım

hocam discord versem ekleseniz birlikte halletsek lütfen acil yapmam lazım
  7. K

arkadaşlar acil yardım lazım

arkadaşlar telefon twrp kurdum sonra magick kurdum ve twrp den wipe dan format data yaptım sonra recovery yapıp 4 wipe yaptım ana menuye gelip pc den telefona miui atıcaktım fakat pc de telefonum görünmüyor hic bir şekilde ne yapmam gerekiyor acil yardım lazım böyle kaldım 1612200721 lütfen...
  8. K

Yardım trwp ile ilgili

yaptım hocam miflash tam kurulmamıs 1612199914 hocam bir yardımınızı daha alabilirmiyim
  9. K

Yardım trwp ile ilgili

hocam tek tıkla twrp de fastboot.exe hatası veriyor 2 pc dende denedim simdi bide manuel olarak denemeye calıstım cmdeden fastboot devices yazınca cihaz gözükmüyo gözükmediğinden işlem yapamıyorum kafayı yiyeceğim lütfen birisi yardım etsin herşeyi teker teker yapıyorum olmuyo yanlıs yaptıgım...
  10. K

Yardım trwp ile ilgili

arkadaşlar grupta gezindim ama ya ben göremedim yada bulamadım kusura bakmayın bu sabah miromm 12 den global stabil roma gectim belki değişmiştir eskisi kadar kötü değildir diye ama yanılmısım simdi xioami.eu stabil 12 kurucam ama global stabili kurarken twrpyi sildim simdi twrp kurmaya...
  11. K

Yardım pocophone f1 için miui sürümleri

beyler bayanlar forumda dolaştım ama poco F1 için xioami.eu son sürümü bulamadım rica etsem atabilirmisiniz ve bir sorum daha var o da şu ki stabil miui 11 deki salak saçma olaylar 12 de düzeltildimi stabilede dönmek istiyorum hem güncelleme sıkıntım olmaz hemde cihazin güvenliğinde problem...
  12. K

Soru Pocophone F1 miui 12

Selamün aleyküm beyler bayanlar benim sorum sadece şuan miroom beta miui 12 kullanıyorum sizce kararlı miui 12 çıktıysa donuyummi yoksa eu miui12 ye mi döneyim yoksa yoksaaaa miroom stabilemi döneyim deneyimleri ya da bilgisi olan kişiler beni aydınlatırsa çok sevinirim ben bu konulara pek hakim...
  13. K

Çözüldü Rica etsem bu duvar kağıdını bulabilirmisiniz

Beyler ne kadar teşekkür etsem az siz adamın dibisiniz beton yetmez
  14. K

Çözüldü Rica etsem bu duvar kağıdını bulabilirmisiniz

Beyler zamanında buradan indirmiştim çok kaliteli bir duvar kağıdıydi ama telefonu sifirladiktan sonra bulamadım rica etsem grupta indirmiş olan yada bulan atabilirmi ben bulamadım HD olursa tadından yenmez
  15. K

Sohbet Kulaklık önerisi

hocam proyla farkı varmı o kullaklikta çok hoşuma gitti
Üst Alt