Khiron kullanıcısının son içeriği

1. K

Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

Selamlar, 11t için uzaktan imei işlemi mümkünse bilgi alabilir miyim?
  2. K

Rom [RESMİ][11.0]Pixel Experience Rom[Normal][Plus] [AOSP][Beta]Capricorn Mi5s[11.03.21]

PixelExperience_Plus_capricorn-11.0-20210310-1958-OFFICIAL yükledim magisk yükledim üzerine bir sorun yaşamadım.
  3. K

Rom [RESMİ][10.0]Pixel Experience Rom[Normal-Plus][AOSP][Stable]Capricorn Mi5s[23.12.20][Final]

fw yükleyip geçebildim. 1600168433 ancak tuşlar çalışmıyor. neyi yanlış yaptım acaba
  4. K

Rom [RESMİ][10.0]Pixel Experience Rom[Normal-Plus][AOSP][Stable]Capricorn Mi5s[23.12.20][Final]

miui 11 miroom 9.10.10 yüklü şu an. wipeları yapıp direkt geçebilir miyim? china fw linki nedir değişmiş sanırım link bulamadım.
  5. K

MIUI 11 MIUI11 Xiaomi.Eu Beta/Stabil Rom 20.3.26/ 11.0.13.0

miroom 9.10.10 kullanıyorum 5s'te. ancak son günlerde iyice hantallaştı. xiaomi.eu_multi_MI5S_V11.0.2.0.OAGCNXM_v11-8.0 en güncel sürüm bu sanırım. geçiş için ilk mesajda yazanlar dışında ekstra yapmam gereken bir şey var mı? ve sizce değer mi bu işleme?
  6. K

Yardım Şifre Çözülemedi Hatası

magisk üzerinden youtube vanced ve viper4android güncelledim. ardından yeniden başlayınca şifre çözülemedi hatası alıyorum. telefonu sıfırla seçeneği var. sıfırla dediğimde twrp atıyor ve desen çizmemi istiyor. ekran kilidi olarak kullandığım deseni çiziyorum ve her şey başa sarıyor. ne yapmam...
  7. K

Rom MIUI MS RoM 9.9.3 [Mi8-Mi9-Redmi K20Pro-Redmi Note 5]

revolution dan geçtim iki gün falan oluyor cihaz 5s. pil konusunda revolution dan çok önde. revolution da eziyet çekiyormuşum resmen şarj cihazına bağımlı yaşıyordum. dert edilcek bir eksikliğini de göremedim şimdilik.
  8. K

Yardım Mi5S Bootloop Sorunu

Fastboot ile kurtardık.
  9. K

Olmadı hocam. Fastboot deneyeceğim bakalım öyle açılacaktır diye umut ediyorum.
  10. K

Yaptım hocam. Wipe + Rom + Lazy attım ancak halen aynı.
  11. K

FAQ buradan baktım root yok isterseniz magisk yükleyin demişler. bu bootloop sorununu globe ile yaşadım aslında ilk olmayınca eskiye döneyim dedim dönemedim. kurulumda magisk vs yazmıyor. elimde edl kablosu da mevcut.
  12. K

zip de öyle bir yol yok hocam. ROS-MIUI-8.10.25_MI5s-7.0_v10 için konuşuyorum. sadece com / google var
  13. K

Nasıl sileceğim romdan magisk i?
  14. K

Revolution OS 8.10.7 sanırım tam hatırlamıyorum mevcut en güncelden bir önceki sürüm yüklüydü. Pilden memnun değildim. GlobeROM v10 capricorn 8.11.1 yüklemek istedim. Ancak bootloop da kaldım. Recovery girip tekrar Revolution yükledim o da aynı. Miuipro vardı o da aynısını yaptı. Internal...
  15. K

Rom MIUI Mi Globe ROM Özellikleri ve Yükleme talimatı

Logoda takılıp kaldık. Revo döneyim dedim dönedim o da aynısını yapıyor. Ne yapmalıyım?
Üst Alt