khaldun kullanıcısının son içeriği

1. K

Mi4 8.2.1.0 Güncellemesi

chrome ile aynı yapıyı kullanan yandex de arada atma sorunu yaşatıyor, miui özgün tarayıcıda ise bazı siteler tam görüntülenemiyor, umarım chrome sorunu çözülür, custom rom yüklesek çözüm olabilir mi dersiniz?
  2. K

Rehber Mi4 LTE cihazlarda 4G'ye nasıl geçilir == VİDEOLU-RESİMLİ ANLATIM ==

Haklısınız, zaten Avea'da 4G gördükten sonra telefonda hata olmadığı benim için aşikardi, sadece BİMcell kullanan başka arkadaş varsa operatör ile ilgili durumlarını merak etmiştim. Online sistemde sim kartımı 4.5 G uyumlu algılamıştım, Hata varmış, müşteri hizmetleri çağrı merkezinden bilgi...
  3. K

Mi4 8.2.1.0 Güncellemesi

Umarım bir sonraki yazılımda çözülür, Chrome temel bir uygulama
  4. K

Mi4 8.2.1.0 Güncellemesi

Chrome kısa sürede atıyor, önceki sürümde böyle birşey yaşamamıştım
  5. K

Rehber Mi4 LTE cihazlarda 4G'ye nasıl geçilir == VİDEOLU-RESİMLİ ANLATIM ==

Merhaba, Avea'da bu ayarlar ile 4.5g yi görmüştüm, bu hafta hattımı bimcelle taşıdım. Aynı altyapıyı kullansa da aynı işlem 4.5 G için yeterli olmadı.. aramızda BİMcell kullanarak mi4 ile 4.5 G alabilen var mı acaba? MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. K

Mi4 Wifi Hızı

konuyu yıllar sonra ben de hortlatayım, geçen hafta aldığım mi4'te wifide aynı sorunu yaşadım bir kaç defa.. wifi hızı yerlerde sürünmeye başladı, bir keresinde modemi kapadım açtım düzeldi, diğerinde telefonun wifisini kapadım açtım düzeldi, sanırım yazılımda ufak bir sorun var..
Üst Alt