Keyfekeder kullanıcısının son içeriği

1. Keyfekeder

Duyuru 6. Geleneksel MIUI Türkiye Fan Buluşması

Sakarya'dan gelicek olan varmı? :)
  2. Keyfekeder

Soru Tam ekran Görünümü vs. Sanal tuşlar?

Sanal tuşlar mazide kaldı tam ekrana devam hem kullanılabilirlik açısından hemde daha hoş bir görüntüsü var :)
  3. Keyfekeder

Rom Xiaomi Redmi Note 6 Pro - MIUI v10 V10.3.3.0 PEKMIXM Global Kararlı Rom

Pie geldikten sonra düzeldi tam 6 ay bekledim bu güncellemeyi ama yinede az bir şeyde olsa kalite kaybı oluyoe ama fps drop problemi kalkti
  4. Keyfekeder

Duyuru 6. Geleneksel MIUI Türkiye Fan Buluşması

Merhaba bende katılmak istiyorum :)
  5. Keyfekeder

Rom Xiaomi Redmi Note 6 Pro - MIUI v10 V10.3.2.0 PEKMIXM Global Kararlı Rom

Instagram da videoyu dik çekip atınca bozulan kalite sorunu ve boomerang düzelmiş.Ancak yan çekip atınca bir nebze kalite problemi var ayrıca whatsaptata kalite sorunu sanırım devam ediyor fark edemedim. Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. Keyfekeder

Rom Xiaomi Redmi Note 6 Pro - MIUI v10 V10.3.2.0 PEKMIXM Global Kararlı Rom

Android 9 pie hayırlı olsun. Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. Keyfekeder

Yardım İnstagram Hikaye Paylaşım Sorunu

Artık düzelmesini beklemekten sıkıldım r5+ dan redmi 6 proya geçtim 5 aydır çözüm bekliyorum ama nafile beklemekten başka çözüm yok gibi
  8. Keyfekeder

Alış 500 ₺ Civarı cihaz arıyorum

Bir tanıdığım için 500 ₺ civarı tercihen Sakarya-Kocaelinden xiaomi cihaz arıyorum. Sadece telefon ve şarj aleti olsa dahi yeterli.
  9. Keyfekeder

Çözüldü Redmi note 7 Google asistan

Ek ayarlar>tuş ve hareket kısa yollarına girerek en alttaki seçeneği açıp deneyebilirmisiniz? Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. Keyfekeder

Yardım Note 6 pro

Arkadaşım aynı cihazi 5 aydır bende kullanıyorum hiçbir sıkıntı yaşamadım.Öncelikle sakin ol ve genelleme yapma sorunun ne ise bir konu aç ve cevap yazılmasını bekle sorunun tam olarak nedir biraz daha açıklarsan illaki yardımcı olucak birileri çıkak.ki eğer çıkmassa eski konularda bulabilirsin...
  11. Keyfekeder

Alış Redmi Note 3 Pro Anakart

Merhaba redmi note 3 pro anakart lazım elinde yedek parça olarak olan varsa özel mesaj atabilir
  12. Keyfekeder

Rehber Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Durum Çubuğu Bildirim Simgeleri Görünür Yapma [Twrp]•[Rootsuz]

Teşekkürler elinize sağlık Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. Keyfekeder

Yardım Mi4 Sürekli Yeniden Başlatma

Geçmiş olsun mi4 benimde aynı sıkıntıyı yapmıştı bende umudu kesip bir kenara bıraktım 1 hafta sonra baktığımda cihaz kendi kendine düzelmişti Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. Keyfekeder

Yardım İnstagram Kalite Sorunu

Pixel rom link atabilir misiniz Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt