Keyfekeder kullanıcısının son içeriği

1. Keyfekeder

Yardım Mi 11 Ultra Bluetooth sorunu

merhaba yaklaşık 1 yıldır kullandığım cihazımda Bluetooth sorunu yaşıyorum herhangi bir cihaza bağlandığım zaman sürekli kopmalar yaşıyorum bağlantı da problem de oluyyor donanım testlerine girdiğim zaman aşağıdaki hatayı alıyorum ne yapmamı önerirsiniz?
  2. Keyfekeder

Yardım Bluetooth sorunu

aynı problemi yaşıyorum çözüm var mıdır?
  3. Keyfekeder

Yardım Mi 11 Ultra Ekran Batarya Sorunu

Tekrardan merhaba cihazımı pil tasarruf moduna aldım ekran 60 hertze çekti ama ben girip tekrar 120 yaptım ve bir gün bu şekilde kullandım ekran sürem 4 saatlerden 5.30 saatlere kadar çıktı pil tasarruf modunda ekran süresini bu kadar etkileyen şey nedir?
  4. Keyfekeder

Cihaz 0 aldım direk direnç kayıtlı olarak geldi evet şuan global rom yüklü olmadı eu rom yükleyip denemeliyim
  5. Keyfekeder

Merhaba tekrardan değerler şuan bu şekilde 120 hz fhd+ da kullanıyorum cihazı değerler sizce normal mi?
  6. Keyfekeder

Tak çıkar yaptığım için o şekilde gözükmüş olabilir
  7. Keyfekeder

Merhabalar cihazımı 5 gün önce aldım çok üst düzey bir telefon çok memnunum fakat batarya konusunda hayal kırıklığına uğradım batarya resmen ekrana çalışıyor her şey en düşükte 60 hertzde kullanmama rağmen pil çok çabuk bitiyor günde 2 defa şarja takmak zorunda kalıyorum bunun bir çözümü yoksa...
  8. Keyfekeder

Yardım Mi 11 Ultra Ekranın Bataryayı Sömürmesi

Aynı sorunu ben de yaşıyorum 5 gündür kullanıyorum günde 2 defa şarj ediyorum cihazı her şey en düşükte 60 hertz de dahi kullandım fakat sonuç aynı bu şekilde giderse cihazı satmayı düşünüyorum
  9. Keyfekeder

Yardım Mi Note 10 Sıfırlama

Hangi adımları takip etmeliyim forumda biraz araştırma yaptım ancak çıkmadı
  10. Keyfekeder

Yardım Mi Note 10 Sıfırlama

Merhabalar şuan yurt dışı imei kayıtlı Xiaomi mi note 10 um var telefonumu satacağım için sıfırlamam lazım şuan twrp yüklü ve bl klidi açık cihaza her hangi bir zarar vermeden nasıl sıfırlarım?
  11. Keyfekeder

Rom Mi Note 10 / Pro [ Mıuı 12.5 ] Android 11 - 21.9.27 OneOs İndirme Bağlantıları

Kamera performansı nasıldır bu romun? Mis gibi cihaz var ama kamerayı yazılımdan dolayı doğru düzgün kullanamıyorum
  12. Keyfekeder

Soru Mi Note 10 pro endonezya 12.1 yükledim telefon bricklendi

Merhaba bu romda kamera Performansı nasıl? Şuan eu beta kullanıyorum lanet bir kamerası var sürekli atıyor uygulamadan kamera arayüzünde kasma oluyor kullanamıyorum
  13. Keyfekeder

MIUI 12 Mi Note 10 / CC9 Pro - Endonezya Kararlı Rom V12.1.1.0.RFDIDXM [ Android 11] İndirme Bağlantıları

Sanırım bu romda google kişiler yokmuş.Benim anlamayamadığım bu romu kullanırsam google kişilerim rehberde gözükmez mi?
  14. Keyfekeder

Yardım Mi Note 10 Aldım Ancak Bazı Sorunlar Var

Masikp dediğiniz ne oluyor? Biraz açıklayabilir misiniz
  15. Keyfekeder

Yardım Mi Note 10 Aldım Ancak Bazı Sorunlar Var

Maalesef benimde aynı oluyor bazen de tam fotoğraf video çekimi sırasında oluyor can sıkıcı durum 1613296450 Teşekkür ederim şuanda indiriyorum deneyeceğim
Üst Alt