kervan688 kullanıcısının son içeriği

1. K

İnceleme Redmi Note 8 Rom Önerim ve Performans Ayarları

merhabalar mi flash tool u bilgisayarıma yüklüyorum ama açılmıyor sistem engeliyor hata veriyor açılmıyor ne yapmam gerek. yükleme yapabilmem için .
  2. K

Rom Redmi Note 8 Hindistan Kararlı V11.0.6.0.PCOINXM İndirme Bağlantısı

bem 11,07,0 olanı indirdim kurdum ama dili ingilizce.türkce olmuyormu 1601678791 kurduğum çin room muş hindistan değilmiş.
  3. K

Soru Redmi note 8 suya dayanıklımı

Benim cihaz akarsuya düştü.İçinden aldım cihaz kapandı açılmadı.Servise gönderdim kullanıcı hatası diyerek 750 TL masrafla tamir oldu geri geldi.Garantisi devam ediyordu.Kapsam dışı dediler.Bilginize.
  4. K

Rom Redmi Note 8 Global Kararlı V11.0.10.0.PCOMIXM İndirme Bağlantısı

Merhabalar Ben bu güncellemeyi otomatik güncelleme geldi yükledim.Sorun ben güncellemeyi yükledikten sonra telefonumdaki hızlı şarz özelliği kayboldu.Telefonum hızlı şarj olmuyor.Şarz esnasında gözüken 2 tane şimşek işareti artık bir tane gözüküyor ve şarz süresi baya uzadı.Bilgisi olan yardım...
  5. K

Sohbet Redmi Note 8 Ekran Süresi Ve Paylaşımları

Benim ekran süreleri bu kadar normal midir
  6. K

Soru 11.0.6 guncellemesi

Bana gelmiş.Ne yenilik var bilen varmı.
  7. K

Rom Redmi Note 8 Global Kararlı V11.0.6.0 PCOMIXM İndirme Bağlantısı

V.11.0.06 güncelleme gelmiş kuran varmı ne gibi yenilik var bilen varmı.
  8. K

Sohbet Redmi Note 8 Kullanıcı Yorumları

Redmi note 8 de Hey Google Tuşa basmadan çalışmıyor.Herkesde aynı mı bu olay.
  9. K

Sohbet Redmi Note 8 Kullanıcı Yorumları

Benim telefonda öyle Benim cihazda öyle bir sorun gözükmüyor.Bende 2 hat kullanıyorum.Hiç kesinti olduğunu görmedim.Ama hat çekmeyen yerlerde sorun zaten oluşuyor.
  10. K

Yardım redmi 5 pulus açılmıyor.

Garanti tüketici hatası diye tamir etmeden geriye gönderdi.Bir çözüm varmıdır KVK garantili idi
  11. K

Garantiye gönderdiğim cihaz kullanıcı hatası nedeniyle ekran çıtası kırılmış diye KVK tarafından tamir edilmeden geriye iade ediliyor.Garanti kapsamında olmadığı belirtiliyor.Ne yapmam gerekiyor arkadaşlar.Önerisi olan varmı.İyi günler.
  12. K

Garantiye gönderdim.Bakalım ne olacak.
  13. K

Global mi11 orjinal rom yüklü.BL kilidi Açık değil.Hiç bir menüye geçmiyor.recovery veya fastboot modunada geçmiyor
  14. K

Arkadaşlar Merhaba Redmi 5 pulus cihazım Kişiler menüsünden kişiyi bulup arama yapmak isterken birden kapandı.Açılmıyor.Ne yapmalıyım.Açma kapama düğmesi ne yaptımsa yanıt vermiyor.Şarza taktım şarz göstermiyor.Açil çözüm teşekkür ederim.
  15. K

Rom Redmi 5 Plus MIUI 11 Global Kararlı V11.0.2.0OEGMIXM

Ne ekrana yansıtmak istiyorsan orda ekranın şağ kösesinde ... Nokta olan yere basıp ikinci bölümde projeksiyon yazan bölüme basarsan aynı wifi de baglı ise televizyon adını görüp bağlanabiliyorsun.Bende öyle çalışıyor.
Üst Alt