kerimclskn kullanıcısının son içeriği

1. kerimclskn

Rom Mi10T Android 10

Merhaba. Mi10T Android 12 MIUI 13 telefonumu android 10 a düşürmem gerekiyor. BL kilidi açık. Yapacağım işlemler nedir yardımcı olur musunuz?
  2. kerimclskn

Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

Evet açık. 1 yıldır sorunsuz kullanıyodum klon mesajı geldi.
  3. kerimclskn

Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

Mi10T ımeı atıyor musunuz, fiyat nedir.
  4. kerimclskn

Rom AbhiX ROG Edition Tulip Final [Android 10 EOL] 12.6

Son sürümde GPS çalışmıyor demişler doğru mu?
  5. kerimclskn

Beni çok cezbediyor indirdim ama inanın uygulamarı yüklemek hesaplara tekrar girmek öyle eriniyorum ki
  6. kerimclskn

Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. İndiriyorum geçeceğim ama uygulamaları indirip tekrar giriş yapmaya o kadar eriniyorum ki anlatamam
  7. kerimclskn

Merhabalar. Redmi not 6 pro kullanıcı olarak 9 aydır Miroom 20.6.18 Android 9 kullanıyorum hiçbir sıkıntım yok. Biraz değişiklik istiyorum. Bu romu da uzun süre kullanabilir miyim acaba?. Bir de rom da ne gibi yenilikler var birkaç ekran görüntüsü de ayabilir misiniz?
  8. kerimclskn

Ana Başlık Redmi Note 10 Pro [Global] Tüm Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları ]

eğer bu fiyattan bulduysanız gerçekten kaçırmayın hatta 2 tane alın birini de ben alayım :)
  9. kerimclskn

Kernel Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Kangaroox Kernel [Custom Kernel] • [tulip]

Custom kernel olduğu için kamera çalışmaz. Bu fixi twrpden flaşlayın kameranız çalışacaktır.
  10. kerimclskn

Diğer Mi Band Teknik Destek

Merhabalar. Bugün mi band 4 aldım çok beğendim. Sadece emojiler soru işareti olarak görünüyor. Emoji desteği nasıl yüklerim.
  11. kerimclskn

Recovery Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Orange Fox Recovery Project r10.0-2 - RC [TWRP 3.3.1.0]•[OFFİCİAL]

Yükledim ama türkçe dil desteği yok sanırım yada ben bulamadım
  12. kerimclskn

Yardım Note 6 Pro - İnstagram Hikayeler Sorunu !

hocam video atacaksanız telefonun kendi kamerası ile çekip ınstagrama girip galeriden paylaşın. bir nebze olsa kaliteli oluyor. fotoğraflar da aynı şekilde
  13. kerimclskn

Rehber Xiaomi Redmi Note 6 Pro - BootLoader Kilidi Açma [ANLATIM]

bizzat kendim kullanıyorum imei atılmış telefon. bl kilidi açtım twrp de yükledim room da attım hiçbir sıkıntı yok
  14. kerimclskn

Ana Başlık [GCAM & HDR+] Kameranız Efsane Olabilir !

Gcam yükledim sorunsuz kullanıyorum da acaba uzun pozlama nasıl yapılıyor??
  15. kerimclskn

Rehber Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Google Kamera Yükleme Anlatımı - [Rootsuz]

bl kilidim bugün açıldı ilk işim gcam yüklemek oldu. herşeyi iyi güzel gidiyor hiçbir sorun olmuyor ama test programında kırmızı çarpılar çıkıyor. 3 4 defa denedim cmd de twrp de falan hiç sorun yok. root yapmak istemiyorum çok karışık geliyor root yapmadan başka nasıl yüklenir ve neden hata...
Üst Alt