Kergitli kullanıcısının son içeriği

1. Kergitli

Rehber Xiaomi Redmi Note 6 Pro - EDL (Test Noktası) HARDBRİCK ÇÖZÜM

Çözüm buldunuz mu hocam. Buralarla ilginenen kalmamış belli ki
  2. Kergitli

Soru Mi9T/K20 Mart 2022 hangi rom kullanılır?

Spark OS telefonun ömrünü uzattı
  3. Kergitli

Yardım Şarj Konusunda En İyi Rom Önerisi

oyun oynamadığım için bişey diyemiyorum
  4. Kergitli

Yardım Şarj Konusunda En İyi Rom Önerisi

spark os üzerine rom yok bu konuda. günü çıkarmayan bataryam şu an 1.5 gün gidiyor. https://www.pling.com/p/1703061/
  5. Kergitli

Rom Mi 9T için custom rom tavsiyesi arıyorum

Bu cihazı 3 yıldır kullanıyorum Pixel Experience dışında memnun kaldığım custom rom olmadı. çok stabil ve hızlı
  6. Kergitli

Yardım Bootloader kilidi yanlışlıkla kapandı

Tüm verilerin silinmesi çok önemli değil ancak imei tamir işlemi silinir mi orasını merak ediyorum
  7. Kergitli

Yardım Bootloader kilidi yanlışlıkla kapandı

Arkadaşlar selamlar imei tamirli cihazımın bootloader kilidini yanlışlıkla kapattım (clean and lock seçeneği ile) Tekrardan açmanın basit bir yolu var mı? yoksa tekrardan telefonu sıfırlamak gerekecek
  8. Kergitli

Rom Mi 9T/K20 Pixel Experience Official Android 11 Kurulumu

arkadaşlar bu romda telefon görüşmesi sırasında ahize sesi bariz bir şekilde kısık geliyor bu sorunu yaşayan var mı? romu değiştirmek istemiyorum ama bu sorunu çözmem gerek
  9. Kergitli

Soru Hangi Romu Kullanıyorsunuz ?

o geliştiriciler çok ayıp ediyorlar. ben cihazdan o kadar memnunum ki 2.5 yıldır bana hala sıfır gibi geliyor. bu arada kullandığım pixel experiance romu çok akıcı yavaşlamıyor tavsiyemdir
  10. Kergitli

Rom Mi 9T için en stabil romlar

pixel experience rom bu dediğinize tam uyuyor. bir süredir kullanıyorum hiç açık görmedim
  11. Kergitli

Rom Mi 9T/K20 Pixel Experience Official Android 11 Kurulumu

Arkadaşlar bu romda hızlı şarj desteği yok mu bana mı öyle geliyor ? Çözümü ne olaki romdan memnundum
  12. Kergitli

Soru Rom öneri yapar mısınız

bu sitede tanıtılan custom romların hepsini denedim. hepsinde stabil olmayan taraflar var. İşin özünde hiç birini uzun vade kullanamadım. eu rom stabil sürümünü yükledim bi senedir kafam rahat
  13. Kergitli

Rom Dot OS Beta Android 11 Official for Davinci

android 11 portlarında bulunan bug lar düzeltilmiş mi? Çalışmayan bişey var mı? farklı bi romda geriye çıkma sorunu vardı tam ekran hareketlerinde
  14. Kergitli

Soru Önerebileceğiniz sarj kablosu var mı ?

Trendyoldan samsung marka kablo ve şarj cihazı aldım hızlı şarj ve data destekliyor 1 yıldır kullanıyorum bu hafta ikinciye sipariş ettim
  15. Kergitli

Soru Mi 9T Telefonumun şarjı yeni MİUİ'dan sonra hızlı bitiyor

temiz kurulum yaptığına emin misin hocam ? bir de ne kadar az miui o kadar fazla şarj..
Üst Alt