kerem_gokcek kullanıcısının son içeriği

1. K

Rom Mi Note 10/Pro/CC9 Pro (tucana) - CrDroid 9.13 - Android 13

Yeni güncelleme yayınlandı. Güvenlik yaması: 5 Ocak 2024 Android sürümü: Android 13 Kernel sürümü: v4.14.336 Değişiklikler: crDroid 9.13'a güncellendi. Güvenlik yaması Ocak 2024'e güncellendi. Kernel v4.14.336'ya güncellendi. Retrofit dynamic partitions düzenine geçildi. Notlar: Temiz...
  2. K

ROM'u yapan kişi benim zaten 😀 yoksa çok bir aktiflik yok bu cihazın ROM'larında.
  3. K

Yeni güncelleme yayınlandı. Güvenlik yaması: 5 Aralık 2023 Android sürümü: Android 13 Kernel sürümü: v4.14.332 Değişiklikler: crDroid 9.12'a güncellendi. (detaylar) İndirme linki: crDroid 9.12 ROM
  4. K

Rom android 14 beta kurduktan sonra brick oluyor

Çözümü var ama yapılması biraz zaman alacak bir şey. Şu anlık sadece GSI tabanlı Android 14 ROM'lar çalışıyor.
  5. K

Yeni güncelleme yayınlandı. Güvenlik yaması: 6 Ekim 2023 Android sürümü: Android 13 Kernel sürümü: v4.14.328 Değişiklikler: crDroid 9.10'a güncellendi. (detaylar) İndirme linki: crDroid 9.10 ROM
  6. K

Evet, geliştiricisi benim. Telegram grubunda kullanılan bir modül var, güzel çalışıyor diyorlar ama kendim pek denemedim.
  7. K

Rom Mi Note 10 / Pro Resurrection Remix 8.6.6 ( AOSP )

https://www.mediafire.com/file/3p5vgsu6qw37moq/RROS-Q-8.6.6-20210123-tucana-Unofficial.zip/file
  8. K

Bilgi Güvenlik yaması: 5 Ocak 2024 Android sürümü: Android 13 Kernel sürümü: v4.14.336 Kurulum Fastboot kullanarak crDroid recovery'yi kurun: fastboot flash recovery recovery.img Recovery'ye girip Factory reset -> Format data/factory reset -> Yes ve Factory reset -> Format system partition ->...
  9. K

Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

sadece mi logosu çıkıyor, herhangi bir tuş kombinasyonunda her türlü aynısı. şarjı az kalmışken de pil logosu çıkıyor biraz şarj olduktan sonra tekrar mi logosuna geçiyor.
  10. K

cihazda miui 13 eu rom vardı. gsi rom kurmaya çalışıp kuramadım, ardından miui11 global recovery sürümünü kurmaya çalıştım ancak zip not treble compatible gibi bir hata aldım, aynı romun fastboot sürümünü flaşladım crc hatası verdi, internette araştırdığım üzere iki satırı sildim ancak...
  11. K

merhaba cihazım mi note 10 (tucana). Sadece mi logosu çıkıyor, fastboot girmiyor. cihazın arka kapağı açık edl moddan yazılım atmanın ücreti nedir?
  12. K

Rom Mi Note 10 / Pro Resurrection Remix 8.6.6 ( AOSP )

30W hızlı şarjı etkinleştirmenin yolu yok mu? Alışmışken 18W çok yavaş geliyor.
Üst Alt