Kerem kolay kullanıcısının son içeriği

1. Kerem kolay

Soru VoLTE

Selamınaleyküm dostlar volte&vowifi özeliğini bu kodla aktif edin *#*#86583#*#* arama ekranına yazın volte carrier chek was disabled yazıcak aktif oldu demektir Vowifi özelliğinide bu kodla *#*#869434#*#* vowifi carrier check was disabled yazacak bu işlemlerden sonra ayarlara girin...
  2. Kerem kolay

Rom Redmi K30 / POCO X2 Hindistan Kararlı V11.0.4.0 QGHINXM İndirme Bağlantısı

selamınaleyküm dostlar bu rom'u nasıl flaslarım yardımcı olurmusunuz cihazım k30 eu rom yüklü
  3. Kerem kolay

Soru MediaTek Helio G90T

FIRSATINIZ OLURSA DENEYİN SAYGILAR
  4. Kerem kolay

Soru MediaTek Helio G90T

bende sizin kararınıza saygı duyuyorum ama kullanmadan karalamazsanız daha iyi olur şarj ve performas demişsiniz benim kadar kullansanız anlarsanız pil kısmına gelince sabah 9:30 ertesi sabah 06:00 %30 kalıyor tüm gün kullanıyorum aktif hiç yarı yolda bırakmadı günlük en az 6 - 7 saat görüşmem...
  5. Kerem kolay

Soru Satıcı önerisi

selamınaleyküm dostlar en iyi satıcı en ilgili satıcı demişsiniz ben xiaomi tüm modelleri özelden yazın isterseniz
  6. Kerem kolay

Soru MediaTek Helio G90T

selamınaleyküm dostlar mediatek için herkes birşey yazmış eski işlemcileri sizi üzmüş olabilir sorun yaşatmış olabilir ama şimdiki işlemcisiyle eskiyi kıyaslamayın alıp kullanın ondan sonra yorum yapın derim xiaomi gibi bir firma dandik olan bir işlemciyi alıp cihazına entegre etmez kendini...
  7. Kerem kolay

Satış satılık mi 9t 6/128 15 günlük

özelden yazarsanız yardımcı olurum uygun fiyata
  8. Kerem kolay

Satış Sıfır Satılık Xiaomi Mı 9 Se 6/64gb Toptan Perakende

selam dostlar ben xiaomi toptan perakende satışı yapıyorum almak isteyen olursa irtibata geçebilirsiniz mi9 se 6/64gb 2000₺. 6/128gb 2450₺.mavi elden teslim kontrol ederek alabilirsiniz tüm cihazlar türkçe imei kayıtlıdır. 5 yada 10 adet alımlarda ufak bir ikram daha yaparım forumdan mesaj...
  9. Kerem kolay

Yardım Mİ9 SE Nereden Alınır, Mağaza Tavsiyesi

xiaomi mi 9 se 6/64 2000₺ One plus 7 pro 12 /256gb 5500₺ toptanfiyatına parekende satış yapıyorum En düşük karlarla cihaz satıyorum amaç sürümden kazanmak fiyatlar son Türkçe kayıtlı İstanbul içi elden kontrol ederek görerek alabilirsiniz 1559983160 xiaomi mi 9 se 6/64 2000₺ One plus 7 pro 12...
  10. Kerem kolay

Yardım Mİ9 SE Nereden Alınır, Mağaza Tavsiyesi

selam dostlar ben xiaomi toptan perakende satışı yapıyorum almak isteyen olursa irtibata geçebilirsiniz mi9 se 6/64gb+ 6/128gb mavi / one plus 7 pro 12/256gb elden teslim kontrol ederek alabilirsiniz instagram adresimden irtibata geçebilirsiniz tüm cihazlar türkçe imei kayıtlıdır 1559954179...
Üst Alt