kerberos kullanıcısının son içeriği

1. K

İnceleme MIUI 10 - 8.11.15 Global Beta Güncelleme Değişiklikleri (Yayınlandı - Linkler Eklendi)

Note4 MTK için beta olmayan güncelleme ne zaman gelir bilgisi olan var mı?
  2. K

Çözüldü Redmi Note 4 Ekran Kararma Sorunu

Sol alttaki menü tuşuna basılı tutarken ses açma tuşuna basmanlısın. Güncel MIUI versiyonunda bu sorun yok artık.
  3. K

Yardım Avea internet paketi alamıyorum

Benim cihaz 4.5g uyumlu görünmüyor sorun burada
  4. K

Online işlemlere girdiğinde cihaz 4.5g uyumlu görünüyor mu?
  5. K

Online işlemlere girdiğinde cihaz 4.5g uyumlu görünüyor mu?
  6. K

Gittigidiyor cepport'tan aldım. IMEI sorguladığımda şöyle yazıyor : Üretici: Xiaomi Communications Co Ltd Pazar Adı: B6 Model Bilgileri: 2016051
  7. K

Bunun kalıcı çözümü için Avea ile mi görüşmek gerekiyor?
  8. K

Redmi Note 4 ile 4.5G'yi tarifemdeki internet ile sorunsuz kullanıyorum. Fakat ek internet paketi almak istediğimde, telefonunuzun marka modeli sistem tarafından tanınmadığı için paket tanımlaması yapılmıyor diyor çağrı merkezi. Bu durumla karşılaşan oldu mu? Tanımlamayı nasıl yapabilirim?
  9. K

Yardım kulaklık

Araç kullanırken müzik dinlemek için kulaklık kullanmayı tercih etmiyorum. Telefonunuzu araca bluetooth veya kablo ile bağlayarak sesi aracın müzik sistemine aktarıp dinlemeniz çok daha güvenli ve keyifli olacaktır. Müzik dinlemek gibi uzun süreli aktiviteler için bluetooth kulaklıklar şarj...
  10. K

Soru Ekrana bakarken kapanmasını engelleyebilir miyiz?

Cok tesekkurler deyecegim. Peki instagram ve facebookta video devam ediyorken ekran neden kapanir? Bu normal mi? Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
  11. K

Yardım kulaklık

Garantisi var mi? Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
  12. K

Soru Ekrana bakarken kapanmasını engelleyebilir miyiz?

Merhaba, Bir şeyler okurken ekrana sürekli dokunmazsam süresi dolunca kapanıyor. Hatta instagram'da video izlerken bile böyle. Elim ekranda kalıyor mecburen. Samsung Note 2'de göz dedektörü vardı ve ekrana bakıyorsanız açık kalıyordu. Redmi Note 4'de bunu nasıl yaparım?
  13. K

Soru Mi Band 2 Alarm Sorunu!!!

Bende android'de kendi uygulamasıyla alarm silince sorun olmuyor, tamamen siliyor. Yalnız şöyle bir durum var: butona basınca alarm durmuyor ve yalnızca erteliyor, ayağa kalkıp adım atmanız gerekiyor gerçekten durması için.
  14. K

Yardım Note 4 şarj problemi

Bekleme suresi iyi, fakat kullanirken cabuk bitiyor. Normal kullanimda 1 gun ancak cikiyor. 4100 mah'den iki gun beklerdim. Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Üst Alt