kemli kullanıcısının son içeriği

1. kemli

Rom Mi max için rom

Dostum, bu linkte Mi Max için bir şey bulamadım. M2007J20CG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. kemli

Rom Mi max için rom

İndirebileceğim link varmı acaba M2007J20CG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. kemli

Rom Mi max için rom

Hocam bir sorum var, siz bilebilirsiniz. Redmi note8 ile Redmi note8 2021 arasinda ne fark var. Sormamim sebebi note8 e guncelleme cikmiyor ama note8 2021 e guncelleme cikiyor. Ben elimdeki telefonun hangisi oldugunu nasil anlayabilirim. M2007J20CG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. kemli

Tema Herkes kullandığı temanın ekran resmini paylaşsın

Benim favorim kesinlikle hem ana ekranda hem kilşt ekranın da hareketli hava durumunu M2007J20CG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. kemli

Ana Başlık POCO X3 NFC - Genel Bilgiler - Teknik Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları ]

Bildirimlerde mesaj geliyor aciyorum açtığım mesajda link varsa tikliyorum ama giremiyorum mesajageri dönüyor. Ne olabilir neyi kapamış veya acmis olabilirim bir gikri olan varmı? M2007J20CG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. kemli

Tema Jiyan ColorfulV2 MIUI 11 / 12 Uyumlu Tema

Hocam peki bu saat ve hava durumu uygulamasini kullanmayi dusunurmusunuz yeni mtz lerinizde. Cok sevinirim M2007J20CG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. kemli

Kullandigim global rom M2007J20CG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. kemli

Hocam harikasin sen ya, o zaman my theme 1.0.0 ve my theme 2.0.00 temalarda size aitse tekrardan eski haliyle yayinlasaniz. Özellikle kilit ekranında ki hava durumunu gosteren büyük vidget ve ana ekrandaki bu tarih, hava durumu, şarj suresi, lokasyonu harika. M2007J20CG cihazımdan Tapatalk...
  9. kemli

Emeklerinize kuvvet, teşekkürler. Hocam daha once kullandığım note8 telefonda ki temayi simdi galeride bulamiyorum. Aynı si olmasada benim icin onemli olan kullandığı saat sekli ve kilit ekrandaki saat ve hava durumu teması bulamiyorum yardımcı olma sansiniz varmı M2007J20CG cihazımdan Tapatalk...
  10. kemli

Rom Mi max için rom

Rica etsem link varsa bildiğiniz atmanız mümkünmü. M2007J20CG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. kemli

Haber Xiaomi 11T Serisi Tanıtımını Gerçekleştirdi

Teşekkürler sayın hocam, emeğinize sağlık M2007J20CG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. kemli

Ana Başlık Xiaomi 11T Pro - Tüm Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları ]

Emeğinize sağlık, Teşekkürler hocam M2007J20CG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. kemli

Rom Poco X3 NFC Redmi Note 10 Pro MIUI 12.5.8.0 India PORT Rom

Hocam ellerinize sağlık, harika anlatımla değer üstüne değer katıyorsunuz. M2007J20CG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. kemli

Rom POCO X3 NFC CherishOs v2.9 Independent

Teşekkürler hocam nerdeyse 20 gün oldu kuralı sanki ilk aldığım hale döndü süper oldu. M2007J20CG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. kemli

Rom Mi max için rom

Doğrusu bende mi max için iyi bir rom arama telaşına düştüm siz yazınca destekleyeyim dedim. Bulunur inşallah. Hocalarımız bilgili ve ehil arkadaşlar. M2007J20CG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt