kemercephastanesi kullanıcısının son içeriği

1. K

MIUI 12 Mi 11 - Endonezya Kararlı Rom 12.0.3.0.RKBIDXM [ Android 11 ] İndirme Bağlantıları

leptop ta yükleme yapabildim ancak ana bilgisayarımda yapamıyorum.bl kilidi ile alakalı degil , cok basit bi hata ama cehaletimiz bu seviyeye kadar izin veriyor. =(
  2. K

MIUI 12 Mi 11 - Endonezya Kararlı Rom 12.0.3.0.RKBIDXM [ Android 11 ] İndirme Bağlantıları

aynı hatayı alıyorum ve düzeltemedim yükleme işleminin en başında hatayı aldığım için yükleme başlayamıyor. yarrdımcı olabilecek kimse varmı bu konuda.
  3. K

Rehber K20 & Mi 9T HardBrick düzeltme (Yetkili hesap olmadan EDL mode)

arkadaslar elimde davinci 9t var yazılım yukleme yaparken işlemin sonunda hata verdi ve cihaz kapandı. sadece edl modda bılgısayar goruyor. bana bu konuda yardımcı olabilecek kimse varmı?
  4. K

Rehber Mi 8 Lite Magisk ile Root (Bootlop Sorunsuz)

Disable_Dm-Verity_FEC_v1.1.zip' i yükledikten sonra telefon bir dah aacılmıyor yazılım yuklemek gerekiyor. bunu nasılg ecebiliriz.
  5. K

Rehber Kolay, adım adım Bootloader kilidi açma-TWRP yükleme-Rom yükleme

şebekesi kesilmiş redmi note7 nin bl kilidini nasıl acarız?
  6. K

Yardım redmi 9 se -redmi note 7 ve redmi 7a

a aaaaa salı günü mesaj ile konu açtım. bir kişi Allah rızası için yorum bile yapmamış utanç verici bir durum . 2 satır yazı yazmak çok mu zor?
  7. K

Yardım redmi 9 se -redmi note 7 ve redmi 7a

bu üç cihazın 3 ünüde çökerttim. sebepmi repair yaparken göçtü. şimdi redmi 7a yı ele alalım. Ben bu cihaza yazılım yükledikten sonra (yazılımı yarıda kesmişte olabilir)resetledi ve ondan sonra sadece fastboot modunda acılıyor. yazılım yuklemeyı denedım ama kabul etmiyor.redmi note7 yine aynı mi...
  8. K

Rom Xiaomi Redmi Note 7 (Lavender) ENG Firmware Rom - Fabrika Yazılımı

adam yukarıda anlatmış okusaydın bu soruyu sormasaydın keske.
  9. K

Rehber Redmi 7 / 7A - Magisk ile Root

aynen aylardır cıhazı root yapmaya calısıyorum ama olmadı.
  10. K

Çözüldü can not found file flash_all.bat hatası

bu mesajı okumasaydım ugrasıp duracaktım. insan bazen nerede hata yaptığını göremiyor. peki indirdiğimiz diğer room lar nasıl kuruluyor biliyorsan yazarmısın? indirdik heba olmasın bari yada yarın başkasının başına gelirse yeniden rom indirmek zorunda kalmasın.
  11. K

Yardım IMEI Hatası ve BL Kilidi Açma

aynı sorun bendede var nasıl düzeltcem arastırıyorum.bilen varsa tiyo lazım.
  12. K

Rehber Redmi 7 / 7A - Magisk ile Root

magisk yüklenmiyor twrp tamam twrp nin üzerinden magiski yüklüyorum tamam diyor yeniden başlatıyorum maalesef magisk yüklendi demesine rağmen ana ekranda gözükmüyor.
Üst Alt