KemalTursun kullanıcısının son içeriği

1. K

Yardım Redmi S2 Güncelleme sonrası

Çok teşekkürler
  2. K

Yardım Redmi S2 Güncelleme sonrası

Merhaba, redmi s2 telefonum son işletim sistemi güncellemesinden sonra telefonum üs bildirim alanında sürekli sim etkinleştirme uyarısı gelir saniyelik geri gidiyor bunu bir kaç saniye arayla sürekli yapıyor. Ne yapabilirim ?
  3. K

Yardım Güncelleme Sonrası Yavaşlama...

Kurulum yapmak istemiyorum ya da fabrika ayarları ama sanırım tek yol bu... :( teşekkürler ilginiz için. 1575704045 Evet tavsiyelerden sonra düzelmez ise ya satacağım ya kıracağım ...
  4. K

Yardım Güncelleme Sonrası Yavaşlama...

Redmi S2 son androidr güncellemesini aldıktan sonra aşırı şekilde yavaşladı. Daha doğrusu uygulama ve ekran geçişleri çok ağırlaştı. Ne yapabilirim? Lütfen yardımcı olun yoksa kıracağım bu telefonu :(
  5. K

Soru Uygulama Bildirimleri Ekranda Gizleme!

Merhaba cvp için teşekkürler; Çünkü kilit ekranında iken masamda bıraktıgımda özellikle whatshapp kullandığımda ekran ışığı yanıyor ve bildirimlerim görünüyor. Ancak ayarı yapabildim. Teşekkürler.
  6. K

Soru Uygulama Bildirimleri Ekranda Gizleme!

Merhaba, Redmi s2 uyuglamalarımdan whatshapp, bip, gmail gibi ayarlardan bildirimlerin ekranda görülmesini kapamama rağmen her bildirim ve içeriği ekranda görünüyor ve ekran ışığı yanıyor. Ne yapabilirim? Nasıl kapayabilirim.
  7. K

Çözüldü Redmi s2 ikinci sim slotu sorunu

çook teşekkür ederim. Emeğinize sağlık. Sizin gibi insanlar iyiki varlar :)
  8. K

Neden peki ben bunu aşamayacak mıyım? Turkcell servislerinin bundan haberi yok ama :(
  9. K

turkcell iletişim merkezinden
  10. K

Merhaba, Redmi s2 cihaz aldım sim kartım etkinleşti. Ancak ikinci slota taktığım sim kartımı görmüyor. Ne Yapabilirim?
Üst Alt